Kurs języka rosyjskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Krakowie?

Jeżeli szukasz skutecznego sposobu na poszerzenie horyzontów i zdobycie unikatowej zdolności, dlaczego nie wybrać kursu rosyjskiego w naszej placówce w Krakowie? Jeżeli pochodzisz lub mieszkasz w okolicy, wybierz jedną z naszych dwóch szkół ProfiLingua i rozpocznij naukę pod okiem profesjonalistów. Warto inwestować w niszowe języki, ponieważ wyróżni Cię to na tle innych kandydatów na dane stanowisko pracy, jak również rozwinie Twoją pewność siebie i samoocenę. Możesz wybrać spośród naszej bogatej oferty dedykowanych kursów, zarówno coś dla siebie oraz dla Twojego dziecka. Zapraszamy!

Kurs języka rosyjskiego Kraków

Kursy rosyjski Kraków, zostały przygotowane w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie, zaangażowanie i cel skutecznej nauki języka. Oferujemy rozmaite szkolenia dla nawet najbardziej zapracowanych osób. Kursy online, szkolenia dla firm, nauka rosyjskiej konwersacji i wiele, wiele innych ofert czeka na Ciebie w naszej placówce ProfiLingua Kraków. W każdej chwili możesz również podjąć się egzaminów międzynarodowych, a jeżeli uzyskasz korzystny wynik, będzie to coś co na pewno wzbogaci Twoje CV.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Krakowie?

Biorąc udział w szkoleniu nie tylko uczysz się i poznajesz język, ale również zaznajomisz się z wyjątkową kulturą Rosji. Dzięki znajomości języka otworzy się przed Tobą zupełnie nowa ścieżka kariery, chociażby w biurze tłumaczeń, czy w firmie prowadzącej negocjacje z krajami Bliskiego Wschodu. Twoje dziecko również ma szansę na kreatywny sposób spędzania wolnego czasu i pozytywny wpływ na komórki mózgowe. Z nauki rosyjskiego w Krakowie płynie bardzo wiele korzyści, jednak musisz sam/a przekonać się jak dużo daje inwestycja w języki obce.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe