Kurs języka rosyjskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Rzeszowie?

Obecnie język rosyjski zyskał rangę języka międzynarodowego, którym posługuje się blisko ponad 300 milionów ludzi, dlatego nic dziwnego, że coraz więcej osób chce się go uczyć. Z pewnością, jeśli planujemy rozwinąć swoją działalność na Wschodzie Europy lub studiować właśnie tam, znajomość rosyjskiego będzie niezbędna. Dlatego zachęcamy do zapisania się na kurs rosyjskiego w ProfiLingua w Rzeszowie, a przekonasz się, że nauka z nami może być nie tylko prosta, ale również przyjemna. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów, która charakteryzuje się bogatą wiedzą, dzięki czemu szybko poznamy wszelkie tajniki gramatyki oraz słownictwa rosyjskiego. Nauczysz się pisać, mówić, czytać oraz rozumieć w tym języku, dlatego posługiwanie się nim w codziennym życiu nie będzie sprawiało problemów.

Kurs języka rosyjskiego Rzeszów

Chcesz nauczyć się rosyjskiego? Nic trudnego! Wystarczy, że skorzystasz z oferty naszych kursów dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Zachęcamy do nauki każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania, ponieważ uczymy na poziomie początkującym oraz bardziej zaawansowanym. Jeśli nie wiesz, jaki kurs będzie dla Ciebie – wypełnij bezpłatny test rosyjskiego. Skontaktujemy się z Tobą, aby zaproponować odpowiednie zajęcia dopasowane do Twoich oczekiwań.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Rzeszowie?

Dzięki nauce rosyjskiego można poznać nie tylko język, ale również kulturę wschodnią, która jest jedną z najciekawszych na świecie. Nasi lektorzy oraz native speakerzy pokażą Ci, że nauka rosyjskiego może być niezwykle prosta oraz ciekawa. Zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz barierę językową, dlatego porozumiewanie się w języku rosyjskim będzie dla Ciebie w pełni naturalne oraz swobodne. Nasza metoda komunikatywna, którą wykorzystujemy, ma za zadanie sprawić, aby język został przyswojony w praktycznych sytuacjach. Z pewnością język przyda Ci się zarówno w codziennym, jak i zawodowym życiu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe