Kurs języka rosyjskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego we Wrocławiu?

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Wrocławia, którzy wiążą swoją przyszłość z językiem rosyjskim. Bliski Wschód to, w ostatnich czasach, nasz rosnący w siłę partner biznesowy. Jeżeli chcesz pracować w międzynarodowej firmie, która prowadzi interesy z Rosją, warto nauczyć się tego języka. Pracodawca doceni wkład włożony w naukę obcego języka i chętniej zatrudni. To może być Twoja szansa na rozwój zawodowy. Jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość to koniecznie rozważ naukę rosyjskiego we Wrocławiu. Możesz również zapisać swoje dziecko, by już od najmłodszych lat kształtować w nim pasję i świadomość różnorodności świata.

Kurs języka rosyjskiego Wrocław

Nasze kursy rosyjskiego Wrocław są prowadzone w maksymalnie dwunastoosobowych grupach, lub specjalnie na Twoją prośbę, indywidualnie z lektorem. Możesz wybierać spośród wielu rozmaitych kursów, które będą dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy kursy konwersacji, by poćwiczyć rozmowę w języku rosyjskim. Jeżeli chcesz poduczyć siebie, lub swoich pracowników w języku biznesowym, prowadzimy rozmaite formy współpracy dla firm. Dla młodszych uczestników przygotowaliśmy kursy dla dzieci i młodzieży, jak również szkolenia przygotowujące do matury z języka rosyjskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego we Wrocławiu?

Kurs języka rosyjskiego we Wrocławiu pozwoli Ci na rozwinięcie kompetencji językowych. Nauczysz się swobodnie komunikować z osobami rosyjskojęzycznymi i przełamiesz barierę językową. To bardzo budujące doświadczenie, które wzmacnia pewność siebie. Masz szansę nie tylko na naukę rosyjskiego na wybranym poziomie. Poznasz też wiele interesujących osób i nawiążesz nowe znajomości. Podróż do Rosji będzie o wiele bardziej wartościowa, ponieważ bez problemu zapytasz o drogę, czy porozmawiasz w restauracji. Nauka podstaw umożliwi kontynuację nauki na wyższym poziomie, a to z kolei szansa na studia, lub pracę w Rosji. Satysfakcja z samorealizacji będzie niezastąpionym uczuciem, który zapewni nasza szkoła językowa.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe