Kurs języka rosyjskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Białymstoku?

Rosyjski to bardzo trudny, ale wpadający w ucho język, który można usłyszeć od naszych wschodnich sąsiadów i wbrew pozorom – nie używa się go tylko w Rosji, ale również w innych krajach, np. Azji południowej czy na Wschodzie. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się tego języka, zapisz się na kurs w ProfiLingua w Białymstoku. Wiele osób rozpoczyna naukę rosyjskiego ze względu na zainteresowanie wschodnią kulturą czy możliwość pracy w międzynarodowych firmach, gdzie wymaga się znajomości właśnie tego języka. Z pewnością nauka rosyjskiego przyda Ci zarówno w sytuacjach prywatnych, jak i zawodowych.

Kurs języka rosyjskiego Białystok

Nasza szkoła uczy języka rosyjskiego niezależnie od wieku, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Oferta ProfiLingua w Białymstoku podzielona jest w zależności od stopnia zaawansowania naszych uczniów. Jeśli chcesz wiedzieć, jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni, wypełnij bezpłatny test rosyjskiego. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów będzie czuwać nad postępami pracy oraz zapozna Cię z najważniejszymi językowymi zagadnieniami związanymi ze słownictwem oraz gramatyką.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Białymstoku?

Zwiększysz swoją pewność siebie, dzięki mówieniu po rosyjsku i posługiwaniu się tym językiem. Nasza szkoła stosuje metodę komunikatywną, która na celu sprawić, że porozumiewanie się rosyjskim będzie o wiele łatwiejsze dzięki praktycznemu zastosowaniu języka w wielu codziennych oraz zawodowych sytuacjach. Nauczysz się pisać, mówić, rozumieć oraz czytać po rosyjsku. Dzięki czemu dogadasz się bez żadnych problemów z obcokrajowcami, a Twoje zdolności lingwistyczne podniosą się na najwyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe