Kurs języka rosyjskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Bielsku-Białej?

Rosyjski jest trudnym językiem, ale nie powinniśmy mieć z nim większych problemów, ponieważ można usłyszeć go od naszych wschodnich sąsiadów i niekiedy zauważymy nieco podobieństw. Gdy już go opanujemy, zdamy sobie sprawę, że jest zrozumiały i dosyć podobny do polskiego. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się rosyjskiego, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Bielsku-Białej. W swojej ofercie mamy bogaty wybór kursów, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel językowy. Na zajęciach zaczerpniesz niezbędnej językowej wiedzy, aby móc posługiwać się szerokimi pojęciami związanymi z rosyjskim. Język nie będzie dla Ciebie stanowił problemu zarówno w mowie, jak i piśmie.

Kurs języka rosyjskiego Bielsko-Biała

Prowadzimy kursy języka rosyjskiego od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego, aby każdy mógł u nas zarówno rozpocząć naukę od podstaw, jak i kontynuować edukację na wyższym poziomie. W naszej placówce możesz zapisać się na zajęcia grupowe, indywidualne lub online. Wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, aby dowiedzieć się, jakie zajęcia są właśnie dla Ciebie. W ProfiLingua uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, dlatego przekonaj się, że nauka u nas może być niezwykle prosta.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Bielsku-Białej?

Nauka na kursie rosyjskiego pozwoli Ci poznać język od strony praktycznej, dzięki naszej metodzie nauczania, która ma na celu przygotować ucznia do swobodnego wypowiadania się w danym języku. Nie straszna Ci będzie bariera językowa, a dodatkowo zyskasz więcej pewności siebie. Dlatego, jeśli jesteś mieszkańcem Bielska-Białej, zachęcamy Cię do skorzystania z naszej oferty dla każdego, kto chce uczyć się rosyjskiego. Bez problemu zaczniesz porozumiewać się z innymi w wielu sytuacjach życia codziennego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe