Kurs języka rosyjskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się rosyjskiego w Szczecinie?

Rosyjski należy do grupy języków słowiańskich, gdzie znajdziemy wiele podobieństw z językiem polskim. Dlatego jego nauka nie powinna stanowić problemów – na pewno nie w naszej szkole ProfiLingua. Skutecznie nauczymy Cię wszystkich zagadnień związanych z językiem rosyjskim. Poznasz niezbędne informacje, które pomogą Ci również poznać tajniki słownictwa, gramatyki czy pisma. Obecnie znajomość rosyjskiego jest niezwykle istotna, szczególnie na rynku pracy czy podczas podróżowania po krajach wschodnich. Językiem tym posługuje się blisko 300 milion ludzi, dlatego to kolejna zaleta, która powinna nas przekonać do nauki właśnie rosyjskiego. Jeśli chcesz nauczyć się języka w oparciu o naszą metodę nauczania, która sprawi, że jego nauka w praktyce będzie przydatna – zapisz się do placówki w Szczecinie. Nasza kadra lektorów zapozna Cię z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z rosyjskim.

Kurs języka rosyjskiego Szczecin

Język rosyjski jest chętnie używany przez wiele społeczności praktycznie na całym świecie. Jeśli chcesz się go nauczyć, zapraszamy Cię do ProfiLingua. U nas możesz uczyć się w grupie, 1:1 z lektorem czy wygodnie w domu, dzięki kursom online. Gdy chcesz poznać, jaki kurs byłby dla Ciebie – wypełnij bezpłatny test rosyjskiego, który pozwoli Ci poznać, na jakim jesteś etapie. W ProfiLingua bez problemu możesz kontynuować swoją edukację na wyższym poziomie lub rozpocząć naukę rosyjskiego od podstaw. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, dzięki której zastosujesz język w praktyce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka rosyjskiego w Szczecinie?

Nauka języka rosyjskiego umożliwi Ci poznanie wielu ciekawych informacji oraz zdobędziesz niezbędną wiedzę, która ułatwia porozumiewanie się z innymi w tym języku zarówno na co dzień, jak i podczas zawodowych sytuacji. Poznanie rosyjskiego sprawi, że zyskasz więcej pewności siebie, a posługiwanie się nim będzie o wiele łatwiejsze i bardziej naturalne w wielu sytuacjach. Ponadto przełamiesz barierę językową! W ProfiLingua uczysz się na każdym stopniu zaawansowania, dlatego warto inwestować w swoje zdolności lingwistyczne, a my pomożemy Ci podnieść je na najwyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe