Korepetycje z języka rosyjskiego

W naszej szkole językowej ProfiLingua uczymy z najwyższą troską wielu języków, które umożliwiają naszym Kursantom szlifowanie swoich umiejętności językowych w sposób łatwy, przyjemny i intuicyjny. Starannie opracowane programy szkoleniowe pozwalają na przekazywanie wiedzy tak, aby każdy mógł nauczyć się języka.

Dlaczego warto się uczyć języka rosyjskiego?

W czasach kiedy wszyscy skupiają się na nauce języka angielskiego, zapominamy o naszych wschodnich sąsiadach. A są oni równie ważnym partnerem biznesowym w wielu branżach. Rosja jest kluczowym graczem na arenie międzynarodowej, a ich ojczysty język to także jeden z oficjalnych języków ONZ. Mimo iż naszym rodzicom język rosyjski wydaje się bezużyteczny, w obecnych czasach może być ciekawym urozmaiceniem CV. Oprócz tego, bogactwo rosyjskiej kultury, literatury, teatru czy muzyki może zachwycić niejednego.

Dla kogo są korepetycje z języka rosyjskiego?

Korepetycje z języka rosyjskiego powstały z myślą o wszystkich tych, którzy z jakiegoś powodu nie mogą wziąć udziału w zajęciach grupowych. Ucząc się pod nadzorem profesjonalnego lektora lub native speakera można o wiele szybciej uzyskać pożądane efekty. Nauczyciel będzie też miał możliwość monitorować Twoje postępy w nauce i w razie trudności – odpowiednio zareaguje. To także idealne rozwiązanie dla nieśmiałych, którzy wolą uczyć się w ciszy i spokoju. Dodatkowo warto zaznaczyć, że korepetycje z rosyjskiego są przeznaczone dla osób, które planują swoją przyszłość właśnie z tym językiem. Wybierasz się do Rosji w celach zawodowych lub rekreacyjnych? Tak czy inaczej, warto znać język. Pamiętaj, że na wschodzie bardzo niewiele osób potrafi porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka rosyjskiego?

Korepetycje indywidualne z języka rosyjskiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy miałeś już styczność z rosyjskim. Doświadczony lektor lub native speaker dobierze odpowiednio materiał do Twoich zainteresowań i hobby, dzięki czemu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe