Korepetycje z języka czeskiego

W naszej szkole językowej ProfiLingua posiadamy szeroką ofertę korepetycji dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego z naszych Kursantów. W ofercie znajdują się również korepetycje z języka czeskiego! Dzięki doświadczeniu lektorów dostajesz gwarancję efektywnej nauki, która przynosi wymierne rezultaty!

Dlaczego warto uczyć się języka czeskiego?

Znajomość języka czeskiego jest coraz bardziej pożądaną umiejętnością na polskim rynku pracy. Ma to swoje źródło w dynamicznym rozwoju czeskiej gospodarki w naszym kraju. Z pewnością możemy również określić język czeski jako niszowy, a ich znajomość zawsze jest dodatkowo punktowana. Warto podjąć się nauki mniej standardowego języka, gdyż później o wiele łatwiej o zatrudnienie w wielu branżach. Dodatkową zaletą może być podobna konstrukcja językowa do naszego języka, co powinno znacznie ułatwić zadanie początkującym.

Dla kogo są korepetycje z języka czeskiego?

Na naukę języka czeskiego powinny zdecydować się osoby, które planują swoją przyszłość z tymi gałęziami biznesu, które w znacznej mierze mają kluczowe siedziby za czeską granicą. Dzięki korepetycjom możemy poszerzyć zakres swoich umiejętności oraz kwalifikacji w pracy. Zdecydowanie się na zajęcia indywidualne jest dużo lepszym rozwiązaniem niż próba uczenia się go na własną rękę, gdyż warto mieć doświadczonego nauczyciela, który pomoże nam opanować materiał.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka czeskiego?

Korepetycje z języka czeskiego umożliwią Ci opanowanie jego znajomości w sposób przyjemny i łatwo przyswajalny. Sposób dopasowania charakteru zajęć oraz ich stopnia zaawansowania jest ustalany indywidualnie, a więc nie musisz obawiać się o swój dotychczasowy poziom znajomości czeskiego.

Dlaczego warto wybrać korepetycje z języka czeskiego?

Indywidualne zajęcia z języka czeskiego pozwolą Ci na naukę języka w zaplanowany sposób, dopasowany do Twoich potrzeb i predyspozycji. Unikatowa formuła prowadzenia zajęć na podstawie Twoich umiejętności da Ci możliwość maksymalnego wykorzystania tego czasu. Dodatkowo warto nadmienić, że prowadzone przez naszych nauczycieli lekcje są skonstruowane w przyjemny sposób, tak, aby nauka była komfortowa.

Typy kursów

W zależności od poziomu, z którego chciałbyś zacząć swoją przygodę z językiem czeskim, dobieramy program korepetycji. Bez znaczenia, czy chcesz rozpocząć naukę od podstaw, czy interesuje Cię podniesienie swoich umiejętności, w naszej szkole językowej otrzymasz program dopasowany do Ciebie!


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe