Kurs języka czeskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Katowicach?

Czeski nie jest wbrew pozorom trudnym językiem – wystarczy jedynie odpowiednie poznać go od strony praktycznej i nauczyć się wszystkich niezbędnych zagadnień. W niektórych kwestiach jest on również bardzo podobny do polskiego, dlatego jeśli chcesz nauczyć się właśnie czeskiego – zapisz się do ProfiLingua w Katowicach. Nauczymy Cię pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po czesku. Dlatego komunikowanie się z innym będzie bardzo proste. Porozumiewanie się z Czechami lub osobami, które znają język nie przyniesie żadnych problemów. Z pewnością nauka nietypowych i niezbyt popularnych języków da dużo korzyści związanych z uzyskaniem lepszej pracy, czy możliwości swobodnego podróżowania.

Kurs języka czeskiego Katowice

Chcesz nauczyć się czeskiego i wykorzystać go w praktyce? Skorzystaj z oferty naszych kursów, aby poznać najważniejsze zagadnienia związane z nauką języków obcych. W ProfiLingua uczysz się grupowo, indywidualnie lub wygodnie – online. Jeśli nie jesteś pewien, jaki kurs będzie dla Ciebie, wypełnij bezpłatny test czeskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby wybrać odpowiednie zajęcia. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby mógł wygodnie uczyć się w naszej szkole. Dlatego niezależnie od powodu, dla którego wybierasz naukę czeskiego, zapisz się do naszej placówki w Katowicach, aby poznać korzyści uczenia się języka.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Katowicach?

Na zajęciach kierujemy się metodą komunikatywną, która pozwala zastosować język w praktyce. Oznacza to, że zdecydowanie łatwiej będziesz posługiwać się nim w codziennych sytuacjach zarówno prywatnych, jak i zawodowych. Będziesz w stanie prowadzić rozmowy na różnorodne tematy, dzięki znajomości wiedzy związanej z językiem oraz krajami, które się nim posługują. Przede wszystkim zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz barierę językową z naszą szkołą ProfiLingua.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe