Kurs języka czeskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się czeskiego w Krakowie?

Czesi to do niedawna nasz bardzo niedoceniany sąsiad. Okazało się, że warto prowadzić z nimi interesy biznesowe, w związku z czym coraz więcej czeskich firm otwiera się na terenie Polski i odwrotnie. Dlatego, rynek pracy poszukuje osób, które potrafią porozumiewać się w języku czeskim. Od lat literatura tego kraju była obecna w polskiej kulturze, dlatego równie poszukiwani są przekładowcy. Być może, to Twoja szansa na rozwój kariery i pracę w międzynarodowej firmie? Pracodawcy docenią z pewnością zaangażowanie w naukę niszowego języka, którego nie można nauczyć się w szkole. Dlatego serdecznie polecamy nasze kursy czeskiego w Krakowie!

Kurs języka czeskiego Kraków

Czeski Kraków to szeroka gama kursów i szkoleń, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Dzięki urozmaiconej ofercie, nawet najbardziej zapracowana osoba będzie mogła pogodzić zajęcia z obowiązkami codziennego życia. Prowadzimy kursy online, szkolenia dla firm, naukę konwersacji i intensywny kurs miesięczny. A to tylko część naszej oferty! Każdy rodzaj kursu może odbywać się w trybie grupowym lub indywidualnym, dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz najlepszy dla siebie. Wystarczy rozwiązać nasz bezpłatny test języka czeskiego, a by oddzwonimy z gotową ofertą, dostosowaną do Twoich umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego w Krakowie?

Wybierając kurs czeskiego w Krakowie zyskasz szansę na naukę w innowacyjnej placówce. Przy życiu profesjonalnych materiałów dydaktycznych i tablic multimedialnych lektorzy prowadzą lekcje języka w przyjemnej atmosferze. Na zajęciach masz okazję by zbudować pewność siebie i przełamać barierę językową. Znając niszowy język zyskujesz przewagę nad innymi kandydatami w walce o miejsce pracy. Pracodawcy chętniej zatrudniają ludzi z pasją, więc to pozwoli na zdobycie wymarzonej posady. Nauka czeskiego w Krakowie to również możliwość nawiązania nowych znajomości i pozytywny wpływ na samorozwój.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe