Kurs języka czeskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się czeskiego we Wrocławiu?

Wszyscy mieszkańcy Wrocławia i okolic mają okazję do wspólnej nauki języka czeskiego. Organizujemy kursy dla wszystkich, którzy chcą się uczyć unikalnego języka. Warto powiększać swoje kompetencje już od najmłodszych lat, w związku z czym bardzo polecamy nasze kursy dla dzieci i młodzieży. Nauka w szkole językowej pod okiem zawodowca to jedyna w swoim rodzaju szansa do szybkiej i efektywnej edukacji. Ludzie mówiący w języku czeskim są w tej chwili poszukiwani na rynku pracy i chętniej zatrudniani. Zainwestuj we własną przyszłość i postaw na naukę w naszej szkole we Wrocławiu.

Kurs języka czeskiego Wrocław

Nauka języka czeskiego Wrocław odbywa się w formie rozmaitych szkoleń i kursów. Rozbudowana oferta pozwala na to, by nawet bardzo zajęta osoba miała szansę na naukę w naszej szkole. Polecamy kursy dla dzieci, dorosłych i młodzieży, niezależnie od poziomu kwalifikacji. U nas możesz zacząć naukę od początku lub kontynuować na wyższym poziomie. Po finalizacji kursu otrzymasz cenny certyfikat, który uatrakcyjni CV. Zajęcia prowadzimy w trybie grupowym oraz indywidualnym, a jeżeli chcesz uczyć się bez wychodzenia z domu, wybierz nasz kurs online.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka czeskiego we Wrocławiu?

Wybierając naukę czeskiego we Wrocławiu, zyskujesz możność nauki w nowoczesnej placówce, przy użyciu starannie dobranych materiałów dydaktycznych. Nasza kadra wysokiej klasy nauczycieli preferuje naukę języka w praktyce. Na zajęciach będziesz mógł/mogła wziąć czynny udział i wyrazić swoje zdanie na poruszane tematy. Wszystko to umożliwi Ci swobodną komunikację w spontanicznych sytuacjach. Autorskie metody PROFI oraz SMILE gwarantują przełamanie bariery językowej. Podróże będą mniej stresujące i wzmocni się również Twoja pewność siebie. Na zajęciach masz okazję, by poznać kreatywnych ludzi i dzielić z nimi swoją pasję do języka czeskiego.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe