Kurs języka polskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się polskiego we Wrocławiu?

Uprzejmie zapraszamy mieszkańców Wrocławia i okolic, by wspólnie z nami nauczyli się języka polskiego. Przebywanie w Polsce będzie dzięki temu o wiele bardziej wartościowe, a uczestnicy kursu poczują przywiązanie i nie będą czuli się tak samotnie. Oferujemy nasze lekcje z polskiego wszystkim, którzy planują dłuższy pobyt w Polsce, chcą zacząć naukę na polskiej uczelni lub pracę tym kraju. Nauka języka formuje charakter i daje dużo pewności siebie. Nie zwlekaj i już dziś wybierz jeden z dedykowanych kursów w ProfiLingua we Wrocławiu.

Kurs języka polskiego Wrocław

Nasze kursy językowe we Wrocławiu są prowadzone w grupach lub indywidualnie. W zależności od tego jakie masz umiejętności oraz potrzeby, przydzielimy Cię do adekwatniej grupy. Możesz wybrać zajęcia idealne dla Ciebie spośród naszej wielorakiej oferty kursów: wakacyjnych, intensywnych, konwersacyjnych oraz dla firm. Wszystkim tym, którzy nie mają możliwości dotarcia do naszej placówki, polecamy kurs online. Dla dzieci i młodzieży ułożyliśmy wartościowe kursy, które pomogą w nauce języka i przygotują do polskiej matury. Każdy kurs kończy się odebraniem cennej certyfikacji, która wzbogaci CV i z pewnością będzie doceniona przez pracodawców.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego we Wrocławiu?

Znając język kraju, w którym w tej chwili mieszkasz, zyskujesz swobodę w codziennych okolicznościach. Bez problemu nadasz przesyłkę na poczcie, opowiesz o przypadłościach zdrowotnych u lekarza i założysz konto w banku. A przechodząc na wyższy poziom języka, zyskasz szansę na czynny udział w polemikach w pracy czy na studiach. Pracodawcy docenią wkład włożony w naukę języka polskiego i gorliwiej zatrudnią. Zyskasz również szacunek w oczach lokalnych mieszkańców, z którymi o wiele łatwiej nawiążesz znajomości. Zbudujesz pewność siebie, a być może międzynarodowy rynek stanie przed Tobą otworem!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe