Kurs języka hiszpańskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego we Wrocławiu?

Z myślą o mieszkańcach Wrocławia i okolic, oraz biorąc pod uwagę ich zaangażowanie i ambicje przygotowaliśmy bogatą ofertę kursów językowych. Wiemy jak ważna jest dziś znajomość języków oraz to, że angielski już nie wystarcza. Dlatego w ProfiLingua możesz zapisać się na naukę jednego z 16 języków. Co powiesz, na profesjonalne lekcje hiszpańskiego dla Ciebie, Twojego dziecka lub Twojej firmy? Nie zwlekaj, rozpocznij zajęcia i ciesz się nową umiejętnością, a być może nową pasją.

Kurs języka hiszpańskiego Wrocław

ProfiLingua posiada rozmaite szkolenia z myślą, o potrzebach każdego klienta. Zajęcia prowadzone są w grupach do maksymalnie 12 osób, lecz prowadzimy również kursy indywidualne. Nasz grafik jest niezwykle elastyczny, dlatego staramy się dostosować wszystkich kursantów, by każdy zyskał równe szanse na naukę. Lektorzy i native speakerzy zatrudnieni w naszych placówkach, w tym również we Wrocławiu to doświadczeni pedagodzy, których cechuje indywidualne podejście do kursantów. Oferują w każdej chwili konsultacje 1 na 1, a wyniki i postępy w nauce omawiają na bieżąco.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego we Wrocławiu?

Jeżeli marzysz o biegłej komunikacji w języku hiszpańskim, wybierz jeden z kursów w naszej szkole. Nauczymy Cię podstawowych i przydatnych zwrotów, słownictwa oraz poćwiczymy wspólnie gramatykę. Hiszpański jest bardzo przyjemnym językiem do nauki, dlatego wystarczy odrobina chęci i samozaparcia, by zyskać pożądaną wiedzę. To również niezwykle budujące doświadczenie, które rozwija osobowość i wzmacnia pewność siebie. Dzięki naszym niezwodnym i autorskim metodom nauczania, sprawimy, że będziesz w stanie rozmawiać po hiszpańsku bez barier.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe