Kurs języka norweskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego we Wrocławiu?

Norweski to popularny język, szczególnie wśród osób, które planują swoją przyszłość właśnie z Norwegią pod względem zarówno prywatnym, jak i zawodowym. Dlatego, jeśli interesujesz się kulturą skandynawską, to zapisz się kurs norweskiego w ProfiLingua we Wrocławiu. Gwarantujemy, że z nami nauczysz się mówić, pisać, czytać oraz rozumieć po norwesku. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która ma na celu wykorzystać język w praktyce, dzięki czemu mówienie i porozumiewanie się z innymi nie powinno stanowić problemu. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów pozwoli Ci zdobyć niezbędną wiedzę, która przyda się w codziennych sytuacjach. Z pewnością poznasz najważniejsze tajniki gramatyki oraz słownictwa, co sprawi, że nauka norweskiego będzie przyjemna oraz prosta.

Kurs języka norweskiego Wrocław

W ProfiLingua możesz zacząć swoją naukę od podstaw oraz kontynuować edukację na wyższym poziomie. Oferujemy wiele rodzajów kursów w trzech formach – grupowo, indywidualnie oraz online. To Ty wybierasz, jakie zajęcia Cię interesują. Z nami uczysz się norweskiego od praktycznej strony, dzięki czemu zdobyte umiejętności możesz wykorzystać w praktyce. Jeśli nie wiesz, na jakim językowym etapie jesteś – wypełnij bezpłatny test norweskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci odpowiednie zajęcia, którymi mógłbyś być zainteresowany.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego we Wrocławiu?

Dzięki wykorzystywanej metodzie komunikatywnej uczysz się języka od praktycznej strony. Zyskujesz pewność siebie, która pozwoli Ci w sposób swobodny i w pełni naturalny porozumiewać się w języku norweskim. Przełamana zostaje również bariera komunikacyjna, a Ty posługujesz się językiem w rozmowach z innymi normalnie i bez żadnych przeszkód. Z nami nauka języka odbywa się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu możesz również nawiązać nowe znajomości. Przekonaj się, że norweski w ProfiLingua może okazać się bardzo przydatny w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe