Kurs języka niderlandzkiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się niderlandzkiego we Wrocławiu?

Wbrew pozorom nauka niderlandzkiego nie jest trudna. Wystarczy jedynie poznać najważniejsze zagadnienia oraz zasady słownictwa i gramatyki. Z pewnością jego znajomość będzie przydatna, jeśli chcemy wyjechać do krajów, gdzie używa się tego języka, np. do Holandii czy Belgii. Pozwala nam się to na komunikowanie z innymi w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Ponadto wiele osób uważa, że słownictwo oraz wymowa niderlandzka bardzo przypomina niemiecką. Znajdziemy również podobieństwa do angielskiego czy francuskiego, dlatego osoby, które znają już te języki, nie powinny mieć problemu z przyswojeniem niderlandzkiego. Zapisz się do ProfiLingua we Wrocławiu, a dowiesz się, że nauka tego języka jest niezwykle prosta. Nasza szkoła indywidualnie dopasowuje się do potrzeb ucznia, elastycznie podchodząc do planu zajęć oraz wyboru kursów. Cechuje nas przede wszystkim metoda komunikatywna, która ma na celu poznać język od strony praktycznej.

Kurs języka niderlandzkiego Wrocław

Chcesz nauczyć się niderlandzkiego? Wypełnij bezpłatny test niderlandzkiego, a dowiesz się, jaki kurs będzie dla Ciebie idealny. Przedstawimy Ci najlepszy wariant kursów, które będą dopasowane do Twoich umiejętności oraz preferencji. Nasza szkoła oferuje bogatą ofertę kursów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych, a nasza wykwalifikowana kadra lektorów będzie czuwać nad postępami pracy i sprawi, że nauka niderlandzkiego będzie dla Ciebie przyjemna.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niderlandzkiego we Wrocławiu?

Przede wszystkim masz możliwość poznać język od strony praktycznej i następnie wykorzystać go swobodnie podczas rozmów i konwersacji z innymi. Dzięki temu przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie, dlatego używanie języka będzie w pełni naturalne. Możesz wykorzystać niderlandzki w życiu zawodowym, czy podczas studiów wyższych na uczelniach w krajach, gdzie posługuje się właśnie niderlandzkim. ProfiLingua to szkoła językowa, która uczy praktycznie języka. Nauczysz się czytać, pisać, mówić oraz rozumieć po niderlandzku, a także zadbasz o prawidłowy akcent, słownictwo czy gramatykę.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe