Kurs języka francuskiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego we Wrocławiu?

Mieszkasz we Wrocławiu lub w okolicy i chcesz zacząć uczyć się francuskiego? A może znasz już język, ale chcesz podszkolić się na wyższym poziomie? Musisz koniecznie wziąć pod uwagę naszą szkołę językową ProfiLingua! Z myślą o tych, którzy chcą poznać język obcy, przygotowaliśmy niepowtarzalną ofertę kursów i szkoleń. Zapraszamy wszystkich, którzy już teraz myślą o swojej przyszłości i są zainteresowani nauką francuskiego. Możesz również zapisać swoje dzieci, by od najmłodszych lat miały styczność z językiem obcym. Warto uczyć się pod okiem zawodowca, gdyż dzięki naszym autorskim i skutecznym metodom, bardzo szybko zobaczysz pierwsze postępy.

Kurs języka francuskiego Wrocław

Kursy francuskiego we Wrocławiu odbywają się w grupie, lub pojedynczo z lektorem – w zależności od Twoich osobistych preferencji. Polecamy również nasze fachowe szkolenia dla firm z języka biznesowego, jak również naukę francuskiej konwersacji. Jeżeli jesteś osobą pracującą, dzięki naszym kursom online możesz pogodzić naukę z obowiązkami. Podczas zajęć, nasi speakerzy skupią się na polepszeniu Twoich umiejętności językowych: mówienia, pisania, czytania i słuchania. Dzięki temu, po zakończeniu będziesz w stanie przeprowadzić rozmowę w języku francuskim bez barier!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego we Wrocławiu?

Słuchacze, którzy ukończyli kurs francuskiego we Wrocławiu, są bardzo zadowoleni z podejścia naszych lektorów. Nieustannie monitorujemy wszelkie postępy i wyłapujemy ewentualne braki. Dzięki temu, masz wgląd w swój progres, a tym samym większą motywację do nauki. Indywidualne podejście do każdego słuchacza daje równe szanse na czynny udział w zajęciach. Kurs francuski Wrocław z pewnością zmieni Twoje życie i wiele możliwości. Pomyśl tylko, jak wiele możesz zyskać znając obcy język. To szansa na swobodne podróżowanie i zatrudnienie za granicą. Biura tłumaczeń czy światowe firmy poszukują ludzi, którzy znają języki. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wpłyń na swoją ścieżkę zawodową!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe