Kurs języka szwedzkiego we Wrocławiu

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego we Wrocławiu?

Chcesz nauczyć się języka szwedzkiego, a może interesujesz się kulturą skandynawską? Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć – nauczymy Cię skutecznie oraz w stosunkowo krótkim czasie. Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Wrocławia oraz okolic do skorzystania z naszej oferty kursów języka szwedzkiego na wszystkich niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania. Cechuje nas metoda komunikatywna, która uczy języka w oparciu o praktyczne zastosowanie. Dzięki temu możesz nauczyć się języka, a jednocześnie ćwiczyć mówienie w konwersacjach oraz dyskusjach z innymi podczas zajęć. Nasza wykwalifikowana kadra lektorów pomoże Ci szybko osiągnąć określony cel, a także czuwa nad postępami Twojej pracy. Nie tylko poznasz najważniejsze zagadnienia językowe, ale również dowiesz się wielu ciekawych informacji o samym języku oraz krajach, w których się go używa.

Kurs języka szwedzkiego Wrocław

Zapraszamy wszystkich do nauki w naszej szkole, którzy chcą poznać lepiej szwedzki. Uczymy każdego – dzieci, młodzież oraz dorosłych. Niezależnie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z językiem, czy chcesz ją kontynuować, nauka w ProfiLingua sprawi, że skutecznie poznasz język oraz wykorzystasz go na co dzień.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego we Wrocławiu?

Nasze kursy są jak najbardziej dopasowane do potrzeb naszych uczniów, aby nauka w ProfiLingua była przyjemna oraz odbywała się w przyjaznej atmosferze. Rozwijamy praktyczne umiejętności mówienia oraz porozumiewania się z innymi. Przełamiesz barierę językową, a także zyskasz więcej pewności siebie, co sprawi, że posługiwanie się szwedzkim będzie dla Ciebie naturalne i w zupełności normalne. Przekonaj się, że szwedzki w ProfiLingua może okazać się bardzo przydatny w sytuacjach prywatnych oraz zawodowych. Zaczniesz płynnie czytać, mówić, a także słuchać ze zrozumieniem czy poprawnie pisać po szwedzku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe