Kurs języka włoskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Toruniu?

Udajesz się do pracy lub w podróż do Włoch? Nie znasz języka, ale chcesz się go nauczyć? Z ProfiLingua to łatwiejsze niż myślisz! W naszej ofercie znajdziesz możliwość nauki języka włoskiego w Toruniu. Z pewnością zdobyta wiedza przyda Ci się, gdy planujesz swoją przyszłość z Włochami lub interesujesz się bogatą kulturą tego kraju. Nasza szkoła uczy języka od podstaw oraz na wyższych stopniach zaawansowania, dlatego bez problemu możesz rozpocząć czy kontynuować naukę włoskiego. Z pewnością znajomość włoskiego ułatwi Ci podróżowanie, podjęcie studiów czy pracy. Skorzystaj z oferty ProfiLingua, a my skutecznie nauczymy się języka włoskiego.

Kurs języka włoskiego Toruń

Zachęcamy do nauki języka włoskiego wszystkich, którzy interesują się kulturą i tradycją tego kraju lub chcą poznać język od podstaw. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Zajęcia w ProfiLingua podzielone są na poszczególne kursy pod względem Twoich umiejętności. Dlatego wypełnij bezpłatny test włoskiego, a my przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy. U nas możesz uczyć się zarówno na poziomie początkującym, średnio zaawansowanym, jak i zaawansowanym. Przekonaj się, że nauka w naszej szkole może być niezwykle prosta!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Toruniu?

W ProfiLingua w Toruniu nauczymy Cię wszystkich językowych zagadnień i pomożemy zdobyć niezbędne słownictwo czy gramatykę. Bez problemu poradzisz sobie z czytaniem, pisaniem, rozumieniem oraz przede wszystkim mówieniem po włosku. Nasza szkoła wykorzystuje praktyczne zastosowanie języka w życiu codziennym. Dlatego będziesz mógł porozumieć się z innymi osobami w wielu sytuacjach. Z nami zyskasz więcej pewności siebie oraz przełamiesz barierę językową. Włoski Toruń to odpowiednie rozwiązania dla każdego, kto chce nauczyć się języka w miłej i przyjemnej atmosferze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe