Kurs języka włoskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Gdyni?

Struktura języka włoskiego wcale nie jest tak trudna, jak mogłaby się wydawać, dlatego można uczyć się w prosty i szybki sposób. W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest praktycznie niezbędna w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się włoskiego, zachęcamy Cię do nauki w ProfiLingua w Gdyni. Naszym zadaniem jest nauczenie Cię języka w jak najszybszym czasie, abyś po zakończonym kursie mógł wykorzystać wiedzę w praktycznych sytuacjach. Nasza szkoła wyróżnia się metodą nauczania, która ma właśnie za zadanie nauczyć języka w praktyce, co ułatwia porozumiewanie się włoskim w codziennych rozmowach czy nawet w pracy. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy odpowiadają za przyswojenie każdemu uczniowi wiedzy, dzięki której pozna język i będzie płynnie go używał.

Kurs języka włoskiego Gdynia

W naszej szkole uczyć się włoskiego mogą dzieci, młodzież oraz dorośli – nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych, a nasze kursy dostosowane są do potrzeb i preferencji każdego ucznia. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją naukę włoskiego lub kontynuować edukację na danym poziomie zaawansowania. Chcesz uczyć się na kursie indywidualnym? Nic trudnego! W ProfiLingua w Gdyni mamy dla Ciebie zarówno grupowe kursy, jak i indywidualne. To Ty wybierasz, na jakie zajęcia chcesz uczęszczać. Możesz uczyć się na jednym z wybranych przez siebie kursów lub wygodnie online – kiedy i gdzie chcesz.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Gdyni?

Znajomość włoskiego poszerza wiele horyzontów zarówno osobistych, jak i zawodowych. Dzięki nauce w naszej szkole poznasz nie tylko podstawowe zagadnienia, ale również kulturę czy tradycję Włoch. Nauka włoskiego sprawi, że zdobędziesz wiele nowych umiejętności.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe