Kurs języka włoskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Krakowie?

Znajomość języków jest podstawą XXI wieku. Angielski to język, którego wymaga praktycznie każdy pracodawca, w dodatku na poziomie komunikatywnym. Aby jeszcze bardziej wyróżnić się na tle innych kandydatów do pracy, warto wzbogacić swoje CV w jeszcze jeden język. Dlaczego nie włoski? ProfiLingua chce za wszelką cenę sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego otwieramy swoje placówki w coraz większej liczbie miast. Jeżeli pochodzisz z Krakowa, już dziś zapisz się na kurs języka angielskiego dla dorosłych, młodzieży lub przyprowadź swoje dziecko. Nasza szkoła ma aż dwie placówki w Krakowie, a jedna z nich na pewno jest w Twoim zasięgu! Nie zwlekaj i już dziś wpłyń pozytywnie na swoja przyszłość.

Kurs języka włoskiego Kraków

Naukę włoskiego w Krakowie możesz zacząć od początku, lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic, którzy chcą podszkolić się w tym języku. Zapraszamy na zajęcia grupowe, indywidualne lub konwersacyjne. Pod okiem specjalisty, w przyjemnej atmosferze uzyskasz wiedzę w zakresie języka włoskiego. Na podstawie wieloletniego doświadczenia, sporządziliśmy autorskie metody nauki PROFI oraz SMILE. Ich skuteczność potwierdzają nasi kursanci, którzy po kilku lekcjach zauważają już znaczne postępy w nauce.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Krakowie?

Kurs języka włoskiego Kraków może być bardzo wartościowym doświadczeniem, ale również doskonałą zabawą i pomysłem na nudę. Dzięki nam, już po kilku spotkaniach opanujesz podstawowe zwroty, a w zależności od rodzaju kursu nauczysz się władać językiem włoskim na wybranym poziomie. Na zajęciach zbudujesz pewność siebie i przekonasz, że osobisty rozwój to najlepsza inwestycja!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe