Kurs języka włoskiego w Białymstoku

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Białymstoku?

Włochy co roku przyciągają tłumy turystów, którzy chcą spędzić wolny czas na jednej z przepięknych włoskich plaż. Specjalnie dla mieszkańców Białegostoku przygotowaliśmy pakiet kursów, dzięki którym zyskacie szansę na naukę włoskiego pod okiem specjalisty! Znając unikatowy język Twoje szanse na zdobycie pracy będą stanowczo zwiększone! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość i zyskać oryginalną umiejętność. Realizujemy szkolenia w urozmaiconych formach, które zapewnią biegłość językową. Dlatego, jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość, koniecznie zdecyduj się na wybrany kurs językowy w ProfiLingua. Zapraszamy również na kursy dzieci i młodzież, aby już od najmłodszych lat uczyły się o wielokulturowości świata.

Kurs języka włoskiego Białystok

Nasze kursy włoskiego są przeznaczone dla dorosłych, dzieci i młodzieży, bez względu na biegłość językową. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Po przedwstępnej rekrutacji przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. Po ukończeniu kursu zdobędziesz cenny certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka włoskiego na wybranym poziomie. Wszystkie kursy włoskiego w Białymstoku są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. Kursy wakacyjne i intensywne pozwolą w dwa miesiące opanować roczny materiał, a kusy online umożliwią naukę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy również do skorzystania z oferty dla firm, podczas których szkolimy ze słownictwa i zwrotów biznesowych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Białymstoku?

Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Włoch i życie na terenie tego kraju będzie o wiele prostsze. Kurs języka włoskiego w Białymstoku daje szansę na naukę pracy w grupach i tym samym buduje pewność siebie. Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i słownictwo włoskie. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział aby pokonać barierę językową i w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową w obcym języku. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe