Kurs języka włoskiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Bielsku-Białej?

Realizujemy szkolenia w urozmaiconych formach, które zapewnią biegłość językową. Dlatego, jeżeli chcesz mieć realny wpływ na swoją przyszłość, koniecznie zdecyduj się na wybrany kurs włoskiego w ProfiLingua. Włochy co roku zaciekawiają tłumy turystów, którzy chcą odpocząć na jednej z przepięknych włoskich plaż. Znając unikatowy język Twoje szanse na zdobycie pracy będą stanowczo zwiększone! Specjalnie dla mieszkańców Bielska-Białej przygotowaliśmy pakiet kursów, dzięki którym zyskacie możliwość nauki włoskiego pod okiem specjalisty! Zapraszamy wszystkich, którzy chcą zapewnić sobie stabilną przyszłość i zyskać oryginalną umiejętność. U nas mogą się uczyć dzieci i młodzież w każdym wieku, dzięki czemu już od najmłodszych lat poznają wielokulturowość świata.

Kurs języka włoskiego Bielsko-Biała

Wszystkie kursy włoskiego w Bielsku-Białej są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swojego dziecka. W ProfiLingua prowadzimy zajęcia na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Po przedwstępnej rekrutacji przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy lub rozpoczniemy indywidualną naukę. Nasze kursy włoskiego są przeznaczone dla dorosłych, dzieci i młodzieży, bez względu na biegłość językową. Zapraszamy również do skorzystania z oferty dla firm, podczas których szkolimy ze słownictwa i zwrotów biznesowych. Po ukończeniu kursu zdobędziesz cenny certyfikat, który będzie odwzorowywał Twoją znajomość języka włoskiego na wybranym poziomie. Kursy wakacyjne i intensywne pozwolą w dwa miesiące opanować roczny materiał, a kusy online umożliwią naukę bez wychodzenia z domu.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Bielsku-Białej?

Podczas zajęć poznasz nie tylko gramatykę i słownictwo włoskie. Przede wszystkim nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Kurs języka włoskiego w Bielsku-Białej daje szansę na naukę pracy w grupach i tym samym buduje pewność siebie. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz pożądaną wiedzę i bez problemu przejdziesz na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Włoch i życie na terenie tego kraju będzie o wiele prostsze. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu. Na naszych zajęciach możesz brać aktywny udział aby pokonać barierę językową i w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed rozmową w obcym języku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe