Kurs języka włoskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Sosnowcu?

Język włoski należy do grupy języków bardzo melodyjnych oraz dźwięcznych. Ponadto same Włochy przyciągają dużą ilość turystów oraz osób, które podejmują tutaj pracę czy studia. Nic zatem dziwnego, że chcą nauczyć się włoskiego. Dlatego, jeśli chcesz poznać język, zapisz się na kurs do ProfiLingua w Sosnowcu. Niezależnie od powodu, dla którego chcesz się uczyć, pomożemy Ci przyswoić najważniejsze językowe zagadnienia. Nauczysz się pisać, czytać, rozumieć oraz przede wszystkim mówić po włosku. Nasza szkoła wyróżnia się metodą nauczania PROFI, która ma na celu wykorzystać język w praktyce oraz rozwijać umiejętności językowe. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka z nami była przyjemna, a włoski mógł przydać Ci się w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Kurs języka włoskiego Sosnowiec

ProfiLingua to szkoła, która specjalizuje się w nauce języków obcych, w tym włoskiego. U nas możesz uczyć się języka od poziomu podstawowego do bardziej zaawansowanego. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test włoskiego, a my następnie skontaktujemy się z Tobą, aby dopasować do Ciebie odpowiedni kurs względem Twoich umiejętności.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Sosnowcu?

Na kursie języka włoskiego możesz przyswoić niezbędną wiedzę z zakresu gramatyki czy słownictwa, a nasi doświadczenie lektorzy pomogą Ci nauczyć się języka. Dzięki nauce w naszej szkole zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz swoją barierę językową. Podczas zajęć stawiamy głównie na naukę w praktyce, dzięki czemu Twoje zdolności będą adekwatne do uzyskanego w naszej szkole poziomu. Z łatwością porozumiesz się z innymi w codziennych oraz zawodowych sytuacjach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe