Korepetycje z języka włoskiego

Szukasz sposobu na efektywną naukę języka włoskiego? Masz dość oklepanych frazesów i powtarzania w kółko tych samych zadań na kursach? Pragniesz nauczyć się języka włoskiego szybko, efektywnie i skutecznie? Koniec poszukiwań. Zapisz się na korepetycje z języka włoskiego i przekonaj się, jak przyjemna jest nauka z naszym Lektorem!

Korepetycje z języka włoskiego – dlaczego warto?

ProfiLingua jest najlepszym miejscem do tego, aby efektywnie podnosić swoje kwalifikacje z języka włoskiego w sposób skuteczny i przyjemny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz uzupełnienia wiedzy szkolnej, czy pragniesz podnieść swoje kwalifikacje – nasi nauczyciele są tutaj dla Ciebie!

Międzynarodowy rynek pracy wyraźnie wskazuje, że znajomość języka włoskiego jest coraz bardziej ceniona. Ponadto Włochy to kraj z bardzo bogatą kulturą. Italia jest kolebką sztuki i literatury i zabytków. Dodatkowo jest to język stosunkowo prosty do nauki, a także dźwięczny i przyjemny. Czy kogoś jeszcze trzeba przekonywać, że nauka włoskiego to wspaniała inwestycja?

Dla kogo są korepetycje z języka włoskiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka włoskiego w ProfiLingua są dla każdego! Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele językowe, nasz doświadczony zespół jest w stanie sprostać wielu wymaganiom. Wykwalifikowany lektor języka włoskiego ułoży dla Ciebie indywidualny plan nauki, który będzie uwzględniał wszystkie cele, które chcesz osiągnąć.

W ProfiLingua możesz rozpocząć naukę włoskiego od podstaw, ale także doskonalić zdobyte już wcześniej umiejętności językowe. Początkowo nauczyciel zweryfikuje Twoją wiedzę, tak, aby stworzyć z Tobą najlepszy plan nauki języka włoskiego. Nasze korepetycje z języka włoskiego to zajęcia dopasowane indywidualnie do każdego ucznia, gdzie lektor poświęca cały czas i uwagę wyłącznie Tobie. Zależy nam na tym, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka włoskiego?

Dzięki korepetycjom z języka włoskiego zyskujesz indywidualne podejście naszych doświadczonych lektorów, dla których zaangażowanie w Twoją naukę jest naturalne. Ucząc się języka włoskiego, otwierasz sobie wiele dróg rozwoju nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie! Powszechnie wiadomo, że znajomość dodatkowego języka obcego jest bardzo dobrze widziana w oczach każdego pracodawcy. W Polsce znajduje się wiele firm z włoskim kapitałem, a zapotrzebowanie na pracowników posługujących się tym językiem jest duże. Zapisz się na korepetycje z języka włoskiego w ProfiLingua i zadbaj o swoją przyszłość!

Korepetycje z języka włoskiego w ProfiLingua

Chcesz płynnie władać językiem włoskim? Zapisz się na korepetycje z języka włoskiego w naszej szkole językowej! ProfiLingua to największa szkoła językowa w Polsce, która posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe