Kurs języka włoskiego w Szczecinie

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Szczecinie?

Mieszkasz w Szczecinie i nie masz pomysłu na spędzenie wolnego czasu? A może chcesz rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć kompetencję? W obu przypadkach polecamy naukę włoskiego w ProfiLingua. W naszej szkole pod okiem wykształconego nauczyciela będziesz uczył się w przyjemnej atmosferze. Po krótkim czasie będą widoczne pierwsze efekty i poprawa w języku. Po skończeniu kursu zdobędziesz pożądaną wiedzę i nową umiejętność, którą będzie można wzbogacić CV. Potencjalni pracodawcy będą patrzyć z szacunkiem na osobę, która poświęca czas na naukę nietypowych języków. Zapraszamy również wszystkie dzieci powyżej trzeciego roku życia, bez względu na umiejętności. Przekonaj się ile zyskujesz dzięki naszej szkole językowej. Możesz rozwiązać nasz bezpłatny test włoskiego, lub przyjść do naszej placówki we Wrocławiu i ustalić z konsultantem jaką formę zająć możesz rozpocząć.

Kurs języka włoskiego Szczecin

Włoski Szczecin to zestaw rozmaitych kursów i form prowadzenia zajęć dla tych, którzy marzą o nauce tego czarownego języka. Dzięki elastycznemu planowi zajęć oraz zróżnicowanej ofercie, możesz pogodzić kurs z resztą obowiązków. W naszej ofercie znajdziesz kursy maturalne, wakacyjne, intensywne czy konwersacyjne. Wszystkie odbywają się w formie indywidualnej lub grupowej a Ty wybierzesz, która będzie dla Ciebie najlepsza. Prowadzimy rozmaite formy współpracy dla firm, jak również kursy dla najmłodszych. Każdy znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania i zagwarantuje produktywną naukę języka włoskiego.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Szczecinie?

Nauka włoskiego jest bardzo przyjemna, ze względu na logiczną gramatykę i prostą wymowę. Jednak, wciąż jego nauka będzie wymagała systematycznej pracy i charyzmy. Jednak kończąc kurs poczujesz zadowolenie z realizacji swoich celów, a kolejne wyzwania przyjdą o wiele łatwiej. W naszej szkole nie tylko zyskasz wiedzę w zakresie języka włoskiego. Nauczymy Cię również odważnie mówić, co jest najważniejsze w poszerzaniu językowych kompetencji. Pracując w grupie zbudujesz pewność siebie i poznasz nowych, ambitnych ludzi. Wspólnie przeżyjcie przygodę, jaką jest nauka włoskiego w Szczecinie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe