Kurs języka włoskiego w Bytomiu

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Bytomiu?

Język włoski uważany jest za jeden z najpiękniejszych języków, a w dodatku bardzo prostym w nauce oraz przyswojeniu. Chcesz nauczyć się włoskiego lub planujesz swoją przyszłość z Włochami? Zapisz się na kurs włoskiego do ProfiLingua, a przekonasz się, że nauka z nami może być niezwykle prosta. Jesteśmy szkołą językową, która wyróżnia się metodą nauczania skupioną na praktycznym wykorzystaniu języka. Możesz uczyć się włoskiego i przy okazji zastosować go w praktyce na konwersjach czy podczas rozmów na zajęciach. Nasza placówka posiada wykwalifikowaną kadrę lektorów, która pomoże Ci nauczyć się najważniejszych zagadnień związanych ze słownictwem, gramatyką czy poprawnym akcentem. Ponadto nauka włoskiego umożliwi Ci łatwiejsze przyswojenie innych języków jak hiszpański czy portugalski.

Kurs języka włoskiego Bytom

Nasza oferta kursów skierowana jest do wszystkich, niezależnie od wieku oraz stopnia zaawansowania. Zajęcia elastycznie dopasujemy do Twoich umiejętności oraz zainteresowań. Podczas zajęć stawiamy głównie na praktyczne wykorzystanie języka, dlatego u nas nauczysz się wszystkich niezbędnych zagadnień. Wypełnij bezpłatny test włoskiego, aby przekonać się, które zajęcia są właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Bytomiu?

Jeśli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językiem włoskim, to gwarantujemy, że z pewnością jego nauka przypadnie Ci do gustu. Szybko zrozumiesz podstawy gramatyki i poznasz najważniejszy zasób słownictwa. Natomiast dla pozostałych, którzy znają już podstawy i chcą się rozwijać na kolejnych etapach edukacji, oferujemy dostosowane kursy, dzięki którym rozwiną swoje umiejętności. Na kursach zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz barierę językową. Teraz znajomość języka włoskiego może być o wiele łatwiejsza, gdzie nasi lektorzy zapoznają Cię z całym materiałem, abyś mógł płynnie mówić oraz rozumieć po włosku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe