Kurs języka włoskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się włoskiego w Rzeszowie?

Planujesz wakacje we Włoszech, chcesz wyjechać do pracy lub zamierzasz studiować w tym kraju? Nie ważne, w jakim celu chcesz odwiedzić ten piękny i bogaty kulturo kraj – my sprawimy, że skutecznie porozumiesz się z innymi w codziennych sytuacjach. Dlatego, jeśli chcesz nauczyć się włoskiego, zapisz się na kurs w naszej szkole ProfiLingua w Rzeszowie. Kadra lektorów i native speakerów płynnie nauczy Cię mówić i rozumieć po włosku. Po zakończonym kursie możesz śmiało wykorzystać zdobyte umiejętności w praktyce, dzięki naszej metodzie komunikatywnej. Stawiamy przede wszystkim na mówienie, co pozwala nam porozumieć się z mieszkańcami Włoch oraz osobami, które znają język. Włoski jest wbrew pozorom prostym oraz bardzo melodyjnym językiem, dlatego jego nauka nie powinna sprawić nam większych problemów.

Kurs języka włoskiego Rzeszów

Nasza oferta kursów języka włoskiego skierowana jest do wszystkich, którzy chcą uczyć się tego języka – dzieci, młodzieży oraz dorosłych niezależnie od ich stopnia zaawansowania. Nie wiesz, jakie zajęcia są dla Ciebie? Wypełnij bezpłatny test włoskiego. Po jego uzupełnieniu skontaktujemy się z Tobą w celu dobrania odpowiedniego kursu i przypisania do grupy pod względem umiejętności językowych. Możesz zapisać się na zajęcia grupowe, indywidualne oraz online. Elastycznie dopasujemy się do Ciebie, aby nauka była przede wszystkim przyjemnością.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka włoskiego w Rzeszowie?

ProfiLingua to szkoła językowa, która stawia na praktyczną naukę języka, dzięki czemu nauczysz się włoskiego w oparciu o innowacyjną metodą nauczania. Skutecznie przełamiesz barierę komunikacyjną i zaczniesz swobodniej mówić po włosku. Ucząc się w naszej szkole, poznasz wszelkie tajniki słownictwa oraz gramatyki. Kiedy nauczysz się włoskiego, osiągniesz to, o czym wiele osób marzy – móc z łatwością komunikować się z innymi we Włoszech. Zapisz się do nas na kurs, aby przekonać się, że nauka w ProfiLingua jest prosta oraz przyjemna.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe