Egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)?

W ten sposób oficjalnie potwierdzisz, że Twoja znajomość języka angielskiego sięga już zaawansowanemu poziomowi. Wówczas otwierają się przed Tobą nowe możliwości, które prowadzą do kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach, podjęcia studiów za granicą, ale jest to też wymóg podczas kwalifikacji nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych i średnich. Po zakończonym kursie będziesz mógł przystąpić do zdania egzaminu CAE, który organizujemy w naszych szkołach ProfiLingua.

Dla kogo egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)?

Nasz kurs przygotowujący, jak i sam egzamin CAE jest kierowany do osób dorosłych i studentów, którzy chcą potwierdzić formalnie znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym C1.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w konkretnych terminach, aczkolwiek jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do Ciebie. Co więcej, umożliwiamy samodzielne ćwiczenie w domu z udostępnionymi przez nas materiałami.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lektorów, którzy wiedzą w jaki sposób najskuteczniej przekazać wiedzę uczestnikom i przygotować ich do zdania egzaminu z jak najlepszym wynikiem.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu C1 ADVANCED (CAE egzamin)?

Podczas zajęć będziesz uczył się rozwiązywać zadania, pisać, czytać i słuchać ze zrozumieniem oraz płynnie mówić po angielsku w stopniu zaawansowanym. Zapoznamy Cię z odpowiednim zasobem słownictwa, które będzie dotyczyć zarówno życia codziennego, jak i kwestii związanych z biznesem. Gwarantujemy największą zdawalność egzaminów CAE, które przeprowadzamy również w naszych szkołach. Na sam koniec otrzymasz także certyfikat, który honorowany jest przez wiele polskich uczelni, instytucji oraz pracodawców i urzędy zagraniczne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe