Egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)

Dlaczego warto zdać egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)?

W ten sposób oficjalnie potwierdzisz, że Twoja znajomość języka angielskiego sięga już zaawansowanemu poziomowi. Wówczas otwierają się przed Tobą nowe możliwości, które prowadzą do kariery zawodowej w międzynarodowych korporacjach, podjęcia studiów za granicą, ale jest to też wymóg podczas kwalifikacji nauczycieli języka angielskiego w szkołach podstawowych i średnich. Po zakończonym kursie będziesz mógł przystąpić do zdania egzaminu CAE, który organizujemy w naszych szkołach ProfiLingua.

Dla kogo egzamin językowy C1 ADVANCED (CAE)?

Nasz kurs przygotowujący, jak i sam egzamin CAE jest kierowany do osób dorosłych i studentów, którzy chcą potwierdzić formalnie znajomość angielskiego na poziomie zaawansowanym C1.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

Zajęcia w naszej szkole odbywają się w konkretnych terminach, aczkolwiek jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do Ciebie. Co więcej, umożliwiamy samodzielne ćwiczenie w domu z udostępnionymi przez nas materiałami.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych lektorów, którzy wiedzą w jaki sposób najskuteczniej przekazać wiedzę uczestnikom i przygotować ich do zdania egzaminu z jak najlepszym wynikiem.

Co zyskasz dzięki egzaminowi językowemu C1 ADVANCED (CAE)?

Podczas zajęć będziesz uczył się rozwiązywać zadania, pisać, czytać i słuchać ze zrozumieniem oraz płynnie mówić po angielsku w stopniu zaawansowanym. Zapoznamy Cię z odpowiednim zasobem słownictwa, które będzie dotyczyć zarówno życia codziennego, jak i kwestii związanych z biznesem. Gwarantujemy największą zdawalność egzaminów CAE, które przeprowadzamy również w naszych szkołach. Na sam koniec otrzymasz także certyfikat, który honorowany jest przez wiele polskich uczelni, instytucji oraz pracodawców i urzędy zagraniczne.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe