Kurs języka niemieckiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Krakowie?

Język niemiecki może już spokojnie konkurować z angielskim o miano najbardziej pożądanego języka na rynku pracy. Warto się go uczyć, ponieważ umożliwi to wyjazd i znalezienie zatrudnienia w krajach niemieckojęzycznych. Dodatkowo, rozwinie zdolności interpersonalne oraz pozwoli lepiej chłonąć niemiecką kulturę i architekturę. Z kolei dla najmłodszych, to świetna okazja do kreatywnego spędzania wolnego czasu i szansa na szybszy rozwój. Korzyści jest wiele, dlatego nie zwlekaj i już dziś zapisz się na niemiecki w Krakowie.

Kurs języka niemieckiego Kraków

Niemiecki Kraków, to kurs dedykowany mieszkańcom dawnej stolicy i okolic, którzy chcą rozpocząć, lub kontynuować naukę języka. Zajęcia poświęcone są ludziom w każdym wieku, również tym najmłodszym, bez względu na dotychczasową znajomość języka. Po przeprowadzeniu procesu rekrutacji przydzielimy Cię do jednej z grup, lub rozpoczniemy Twoją indywidualną naukę języka niemieckiego. W ProfiLingua Kraków możesz wybrać spośród zdumiewającej gamy kursów, dostosowanych do Twoich potrzeb, lub potrzeb Twojego dziecka. Preferujemy praktyczną naukę języka. Chcemy nauczyć naszych słuchaczy nie tylko gramatyki i słówek, ale również używania niemieckiego w codziennym życiu.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego w Krakowie?

W zależności od wybranego kursu, zyskujesz zdolność prowadzenia kreatywnej rozmowy, zadawania pytań i formułowania rozbudowanych odpowiedzi w języku niemieckim. Każdy kurs nagradzamy wartościowym certyfikatem. W naszej szkole nie tylko nauczysz się języka, ale również poprawisz swoje umiejętności komunikacji, nawiążesz nowe znajomości i zbudujesz pewność siebie. Odwiedź naszą placówkę w Krakowie i rozpocznij swoją przygodę z językiem niemieckim.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe