Korepetycje z języka niemieckiego

Jako największa szkoła językowa w Polsce, chcemy dostarczać naszym Kursantom usługi na najwyższym poziomie, dopasowane do ich potrzeb. Wśród naszej bogatej oferty kursów znajdziesz również korepetycje z języka niemieckiego. Powstały one po to, aby stworzyć możliwość indywidualnej nauki ze sprawdzonym nauczycielem, który skutecznie i efektywnie sprawi, że wszystkie braki w Twojej edukacji językowej znikną na dobre! Bez znaczenia, czy jesteś uczniem, czy pragniesz nauczyć się języka w celach zawodowych – nasze korepetycje są usługa skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

Korepetycje z języka niemieckiego – dlaczego warto?

Niemcy są jednym z najważniejszych partnerów politycznych i gospodarczych Polski. Zapotrzebowanie na pracowników posługujących się językiem niemieckim jest bardzo duże. Z tego względu gwałtownie rośnie zainteresowanie tym językiem, jednak nie każdy otrzymuje rzetelną i dokładną edukację w tym zakresie. Wielu naszych kursantów usiłowało nauczyć się języka w warunkach domowych samodzielnie, jednak obecność i nawigacja doświadczonego nauczyciela potrafi zdziałać cuda. Język niemiecki odgrywa kluczową rolę na rynku pracy, a także w kontaktach międzynarodowych, ta więc jego znajomość może znaczącą podnieść nasze kwalifikacje i sprawić, że będziemy cenniejszymi pracownikami. Dzięki dobrej znajomości tego języka jesteś w stanie przyspieszyć rozwój swojej kariery, a także znaleźć bardzo dobrą oraz lukratywną pracę.

Dla kogo są korepetycje z języka niemieckiego w ProfiLingua?

Korepetycje z języka niemieckiego w ProfiLingua są dla każdego! Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele językowe, nasi doświadczeni lektorzy są w stanie sprostać wielu wymaganiom i ułożyć dla Ciebie indywidualny plan nauki. Nawet jeżeli zakończyłeś edukację, znając tylko podstawy – nasz program zostanie dopasowany do Twoich potrzeb, dzięki czemu nauka języka niemieckiego będzie skuteczna i przyjemna. Bez presji i bez rutyny! Ucząc się niemieckiego z ProfiLingua, szybko zobaczysz efekty będące wynikiem naszego innowacyjnego sposobu nauczania!

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka niemieckiego?

Znajomość języka niemieckiego jest bardzo dużym atutem wśród wielu pracodawców szczególnie w naszym kraju. Niemcy są ważnym partnerem biznesowym dla Polaków, dlatego pracownik, który płynnie posługuje się językiem niemieckim, jest bardzo wartościowy na rodzimym rynku pracy. Z tego względu korepetycje z języka niemieckiego są inwestycją w siebie, która przyniesie owoce szybciej, niż myślisz!

Dzięki korepetycjom z języka niemieckiego zyskujesz również indywidualne podejście naszych wykwalifikowanych lektorów, którzy uwielbiają uczyć innych języków obcych. Na samym początku możesz liczyć na rzetelną weryfikację Twoich umiejętności językowych. Na ich podstawie nauczyciel ułoży z Tobą dalszy plan nauki, tak, aby zadbać o elementy, które należy wyjaśnić, uzupełnić lub powtórzyć.

Korepetycje z języka niemieckiego w ProfiLingua

Dlaczego warto wybrać korepetycje z języka niemieckiego w ProfiLingua? Zajęcia indywidualne to sposób na efektywną naukę, która będzie angażująca. Koniec z zajęciami grupowymi, na których nie możesz się odnaleźć. Nasi korepetytorzy pokażą Ci, że nauka języka niemieckiego w ProfiLingua jest bajecznie prosta!


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe