Kurs języka niemieckiego w Bielsku-Białej

Dlaczego warto uczyć się niemieckiego w Bielsku-Białej?

Język niemiecki należy do grypy języków, które są najczęściej używane w Europie. Posługuje się nim około 120 milionów ludzi, ponieważ używa się go nie tylko w Niemczech, ale również w Austrii, Szwajcarii czy Luksemburgu. Dlatego, jeśli chcesz swobodnie podróżować po Europie czy innych kontynentach, znajomość niemieckiego będzie niezbędna. Przyda się również, gdy zamierzamy pracować, mieszkać czy studiować w niemieckojęzycznym kraju. Niemiecki wykorzystasz również w Polsce, ponieważ wiele osób oraz firm się nim posługuje. Zapisz się na kurs niemieckiego w ProfiLingua w Bielsku-Białej, a przekonasz się, że nauka z nami może być niezwykle przyjemna. Wykorzystujemy naszą innowacyjną metodę PROFI, która łączy w sobie elementy metody komunikacyjnej, dualnej, całkowitego zanurzenia w języku (immersji) oraz naturalnej, aby móc rozwinąć się językowo i poznać niemiecki od każdej strony.

Kurs języka niemieckiego Bielsko-Biała

Nasza szkoła realizuje zajęcia dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z niemieckim lub chcą kontynuować ją na wyższym poziomie. Specjalizujemy się w kilku rodzajach kursów, które dopasowane są względem naszych umiejętności. W naszej placówce mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli niezależnie od stopnia zaawansowania. Naukę możesz rozpocząć od zajęć grupowych, indywidualnych lub wygodnie w domu, czyli online. Elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, dopasowując się do jego preferencji.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka niemieckiego w Bielsku-Białej?

Z naszej strony możesz liczyć na pełen profesjonalizm, a podczas zajęć współpracujesz z doświadczoną kadrą lektorów i native speakerów, aby móc się rozwijać i uczyć niemieckiego w pełni swobodnie. Nauczysz się pisać, mówić, czytać czy rozumieć po niemiecku. Stawiamy przede wszystkim na praktyczne wykorzystanie języka, aby posługiwanie się nim nie sprawiało żadnych problemów. Dzięki temu zyskamy więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiemy barierę językową. Gwarantujemy, że po ukończonym kursie Twój niemiecki wejdzie na wyższy poziom.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe