Korepetycje z języka szwedzkiego

Języki skandynawskie są coraz większym hitem wśród naszych kursantów. Wiemy to i my, dlatego w ProfiLingua możesz podjąć korepetycje z języka szwedzkiego i przekonać się na własnej skórze ile korzyści zyskach władając nim!

Dlaczego warto się uczyć języka szwedzkiego?

Jeżeli rozważasz przeprowadzkę w celach zarobkowych, lub rozpoczęcie działalności w jednym z najszczęśliwszych krajów na świecie, koniecznie rozważ naukę języka szwedzkiego. Posługując się biegle tym wciąż niszowym językiem, zyskasz dodatkowe plusy w oczach pracodawcy i wyróżnisz się na tle innych kandydatów w walce o wybrane stanowisko pracy. Dodatkowo wzbogacisz swoje CV i zaimponujesz potencjalnym kontrahentom. Znając szwedzki, możesz również częściowo dogadać się z Norwegami i Duńczykami. Szwecja to niezwykły kraj, z którego wywodzi się wiele znanych na całym świecie marek. H&M, Electrolux, IKEA czy Volvo pochodzi właśnie stamtąd.

Dla kogo są korepetycje z języka szwedzkiego?

Korepetycje z języka szwedzkiego są dedykowane tym, którzy z jakchiś powodów nie lubią nauki w większych grupach i wolą robić to w pojedynkę. Zanurzając się w język pod nadzorem lektora lub native speakera z pewnością o wiele szybciej zauważysz pierwsze pożądane efekty. Nauczyciel będzie też mógł dokładniej monitorować i weryfikować Twoje osiągnięcia i postępy. W razie kłopotów z opanowaniem konkretnej części materiału zyskasz szansę na odpowiednio wczesną reakcję ze strony lektora. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy przez wzgląd na dużą liczbę obowiązków, nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych. Warto jeszcze zaznaczyć, że korepetycje ze szwedzkiego są przeznaczone dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze Skandynawią. Wybierasz się do Szwecji w celach zarobkowych? A może po prostu chcesz zwiedzić ten rejon, aby zaczerpnąć kultury i poznać lokalnych mieszkańców? Bez względu na przeznaczenie Twojej podróży, warto znać szwedzki. Pamiętaj, że nie w każdym zakątku świata ludzie potrafią porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka szwedzkiego?

Naukę w naszej szkole możesz rozpocząć bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy miałeś już styczność z językiem szwedzkim. Doświadczony lektor lub native speaker starannie przygotuje odpowiedni materiał dydaktyczny, dopasowany do Twoich zainteresowań i hobby. Dzięki temu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością. Korepetycje indywidualne z języka szwedzkiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka szwedzkiego zostały zaplanowane na podstawie wieloletniego doświadczenia naszych pracowników. Dzięki temu, każda osoba, niezależnie od poziomu zaawansowania może wziąć w nich udział. Na podstawie naszej niezawodnej wiedzy i wstępnej weryfikacji kursanta, dobieramy formę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy masz ochotę przeskoczyć na wyższy poziom. Nasza szkoła będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe