Nauka języka szwedzkiego online

75

lata doświadczenia
w edukacji

50000

kursantów
rocznie

24

godziny na dobę
dostępne materiały

7

dni w tygodniu
dostępność kursu

Jesteśmy największą szkołą językową w Polsce oraz posiadamy ponad 28-letnie doświadczenie i setki tysięcy zadowolony uczniów. Dlatego jesteśmy przekonani, że stworzyliśmy najlepszy kurs przez Internet.

Organizujemy kursy online, które są najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy nie mogą wziąć udziału w stacjonarnych zajęciach i nie mają czasu na ich regularne uczęszczanie. Skupiamy się głównie na praktycznym zastosowaniu języka, dlatego staramy się zachęcić uczniów do mówienia oraz udzielania się w dyskusjach i konwersacjach. Możemy pochwalić się doświadczoną oraz liczną kadrą lektorów i native speakerów, którzy pozostają do dyspozycji uczniów podczas trwania kursu online.

Przekonaj się, że nauka w naszej szkole może być niezwykle prosta i skuteczna, o czym przekona Cię fakt, że możesz uczyć się wśród tych, którzy osiągają 90-95% zdawalności na egzaminach!

Zalety kursu online

kursy językowe online

Dla kogo jest kurs online w ProfiLingua?

Nie stawiamy żadnych ograniczeń – wystarczą chęci oraz dostęp do Internetu, aby móc uczestniczyć w naszych kursach online. ProfiLingua to nowoczesna szkoła językowa z doświadczeniem, dlatego oferujemy kursy szwedzkiego w dwóch formach prowadzenia zajęć. U nas możesz dopiero rozpocząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Lekcje online możesz dopasować do własnego rozkładu dnia i uczyć się wygodnie z domu, pracy, w kawiarni czy podczas podróży.

Zachęcamy do skorzystania z naszych kursów konwersacyjnych online, które prowadzimy na wszystkich poziomach zaawansowania A2-C2 (od podstawowego do zaawansowanego):

  • grupowe – dysponujesz pulą 80 zajęć po 60 minut, gdzie uczestniczysz w zajęciach z grupą osób (max 8 osób) i lektorem o stałych porach 2 razy w tygodniu (2x60 min). Stała grupa i lektor gwarantują systematyczną oraz efektywną naukę w miarowym tempie. Taka forma zajęć umożliwia Ci pozbycie się bariery językowej oraz zyskanie więcej pewności siebie, a także rozkręcisz język i poszerzysz słownictwo z zagadnień, którym się interesujesz.
  • indywidualne – dysponujesz pulą 80 zajęć po 60 minut do wykorzystania w określonym czasie, gdzie uwaga lektora skupiona jest tylko na Tobie. Materiał oraz tempo jego realizacji dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i zgodnie z Twoimi preferencjami. Dni, godziny oraz częstotliwość spotkań dostosowane są pod Ciebie i możliwości czasowe (rekomendujemy 60 minut spotkań, kilka razy w tygodniu).

Na zajęciach online:

  • widzisz i słyszysz lektora oraz pozostałych uczniów,
  • przełamiesz swoją blokadę w swobodnym posługiwaniu się językiem już od pierwszych zajęć,
  • bierzesz udział w dyskusjach i konwersacjach,
  • widzisz, co lektor wyświetla na tablicy,
  • wykonujesz ćwiczenia oraz zadania, które rozwijają Twoje umiejętności.

 Dla kogo przeznaczone są kursy online?kursy językowe przez internet

Jak przebiega nauka na kursie online w ProfiLingua?

💬 Kurs online to przede wszystkim konwersacje.
Dzięki zajęciom przełamiesz barierę językową i poczujesz się swobodnie w każdej sytuacji.


Kurs rozpoczyna się od zajęć wprowadzających (tzw. First Class), na których lektor pozna Twoje oczekiwania względem kursu, zapozna Cię z resztą grupy i pokaże jak efektywnie korzystać z zajęć w sali wirtualnej.

Każda kolejna lekcja z lektorem to:

praca na płynnością i poprawnością w mówieniu
okazja do wyrażania swoich opinii i wzięcia udziału w zróżnicowanych dyskusjach
szansa na wykorzystanie nowopoznanych słów i zwrotów podczas różnorodnych ćwiczeń na komunikację
okazja do przełamania bariery komunikacyjnej
duża dawka nowego słownictwa

Na koniec kursu  weźmiesz udział w zajęciach podsumowujących (tzw. Feedback Class), podczas których omówisz z lektorem swoje mocne strony, przedyskutujecie pomysły na to jak pracować nad obszarami sprawiającymi Ci trudność jak i omówicie ścieżkę dalszego rozwoju językowego.

kursy języków obcych przez internet

Po kursie będziesz miał poczucie, że:

  • zwiększyłeś zasób słownictwa używanego w trakcie rozmów z obcokrajowcami
  • bez większego stresu i w komfortowych  warunkach pozbyłeś się bariery w mówieniu
  • komunikacja w obcym języku stała się dla Ciebie łatwiejsza i przyjemniejsza
Co jeśli nie będziesz mógł wziąć udziału w zajęciach grupowych?

W sytuacji, gdy nie możesz uczestniczyć w zajęciach grupowych, nie martw się, nie przepadną! Masz możliwość odtworzyć je w każdej dowolnej chwili i nadrobić stracony materiał. Po skończonych lekcjach lektor udostępnia materiały z zajęć na specjalnej platformie edukacyjnej, gdzie możesz odtworzyć nagrania. To także fantastyczne rozwiązanie dla uczniów, którzy chcą powtórzyć i utrwalić materiał oraz odsłuchać jeszcze raz prowadzone podczas lekcji konwersacje i dyskusje.

Do udziału w lekcji potrzebujesz tylko:

Oni pokochali naukę z ProfiLingua!

Masz pytanie lub problem techniczny?
Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami.

Dokumenty

* miesięczna cena promocyjna za 10 miesięczny kurs stacjonarny (108 x 45 min) z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego w Kielcach, Chełmie, Sosnowcu, Kaliszu, Częstochowie, Toruniu, Białymstoku. W cenie uwzględniono rabat 100 zł za wyrażenie wszystkich zgód marketingowych (cena regularna całego kursu 2200 zł). Oferta dostępna do 30.11.2021 r. Szczegóły oferty w placówkach ProfiLingua i na www.profi-lingua.pl. Liczba miejsc ograniczona.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

Jeżeli chcesz uzyskać rabat 100 zł na nasze kursy, podaj swój adres e-mail i numer telefonu w formularzu i zaakceptuj poniższe zgody.
(Szczegóły)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WSiP, na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP drogą elektroniczną,w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
Wszystkie kursy językowe