Kurs języka szwedzkiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się szwedzkiego w Rzeszowie?

Interesujesz się kulturą skandynawską? Chcesz nauczyć się wybranego języka? Zachęcamy Cię do zapoznania się z krajem, jakim jest Szwecja oraz ich językiem. Co roku przybywa tam coraz więcej zarówno turystów, jak i imigrantów w poszukiwaniu pracy czy studiów. Praca za granicą umożliwia im nie tylko wyższe zarobki, ale również lepsze warunki pracy i życia. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię do podjęcia się nauki szwedzkiego. Dlatego zapraszamy wszystkich mieszkańców Rzeszowa oraz okolic do naszej szkoły ProfiLingua na wybrane kursy języka szwedzkiego. Możemy pochwalić się przede wszystkim doświadczoną i liczną kadrą lektorów oraz native speakerów, dzięki którym nauczysz się wszystkich językowych zagadnień szybko oraz skutecznie. Zapisz się na dany kurs już teraz, a przekonasz się, że nauka w naszej szkole jest niezwykle prosta oraz przyjemna. U nas warto się uczyć ze względu na wykorzystanie metody komunikatywnej, która ma na celu przyswoić język w praktycznych sytuacjach.

Kurs języka szwedzkiego Rzeszów

Nasza placówka w Rzeszowie uczy języka szwedzkiego każdego – dzieci, młodzież oraz dorosłych. U nas możesz uczyć się w grupie, indywidualnie lub online. W zależności od Twoich potrzeb odpowiednio dobierzemy kurs oraz sprawimy, że nauka szwedzkiego będzie zdecydowanie łatwiejsza. W ProfiLingua możesz dopiero zacząć swoją przygodę z językiem lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Cenimy sobie elastycznie oraz indywidualnie podejście do każdego ucznia, aby mógł on swobodnie uczyć się języka.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka szwedzkiego w Rzeszowie?

W zależności od Twoich potrzeb, gwarantujemy przyjemną oraz efektywną naukę pod okiem profesjonalisty. Niezależnie od Twojego powodu postaramy się nauczyć Cię języka, aby mógł on przydać się w codziennych sytuacjach. Charakteryzuje nas metoda komunikatywna, która uczy języka w praktyce. Nauczymy Cię mówić, pisać, słuchać oraz rozumieć po szwedzku. Dzięki nam poznasz nie tylko podstawowego słownictwo, ale również wszystkie tajniki gramatyki. Co więcej, podczas zajęć szybko przełamiesz barierę językową oraz zyskasz więcej pewności siebie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe