Kurs języka francuskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Sosnowcu?

Jeśli chcesz nauczyć się francuskiego, to skorzystaj z zajęć w naszej szkole ProfiLingua w Sosnowcu, a przekonasz się, że nauka języków obcych rozwija umiejętności lingwistyczne. Zdobywamy wiedzę, która przyda nam się podczas wielu sytuacji w życiu codziennym. Obecnie język francuski jest jednym z najpopularniejszych, dlatego nic dziwnego, że wiele osób chce się go nauczyć. Ponadto to język, którym posługuje się duża liczba osób na całym świecie, dlatego jego znajomość pozwoli nam na swobodne podróżowanie. Mamy również szansę zdobyć pracę w międzynarodowej firmie, studiować czy mieszkać za granicą. Oferujemy bogatą ofertę kursów, a nasza metoda nauczania sprawia, że wykorzystujemy język w praktyce.

Kurs języka francuskiego Sosnowiec

Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test francuskiego, a my następnie skontaktujemy się z Tobą, aby zapoznać Cię z naszymi zajęciami. Posiadamy doświadczoną kadrę lektorów i native speakerów, którzy będą czuwać nad postępami w nauce i pozwolą Ci zdobyć niezbędną wiedzę. U nas może uczyć się każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania oraz wieku, dlatego nauczamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Sosnowcu?

Dzięki nauce w ProfiLingua w Sosnowcu zaczniesz płynnie mówić, czytać, pisać oraz rozumieć po francusku. Wszystko to za sprawą naszej komunikatywnej metody, która stawia na język w praktyce. Umożliwia to porozumiewanie się z każdym, kto zna francuski. Na zajęciach prowadzimy różnorodne formy nauki, wykorzystując materiały renomowanych wydawnictw. Do wyboru mamy szeroki wybór zajęć, a to od Ciebie zależy, jaka ich forma jest najlepsza – grupowo, indywidualnie oraz online. Ponadto zyskasz pewność siebie i nawiążesz nowe kontakty. Dlatego warto wybrać się na kurs francuskiego w ProfiLingua w Sosnowcu, a z pewnością zdobyta wiedza pozwoli Ci na posługiwanie się językiem płynnie i swobodnie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe