Kurs języka francuskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Gdyni?

Powszechnie uważa się, że francuski jest językiem ciężkim do opanowania. Nasza szkoła językowa obali ten mit, a żeby się o tym przekonać, zapisz się na kurs w jednej z placówek w Gdyni. Zobacz jak opłacalna jest inwestycja w naukę języków obcych, dzięki której rozwijasz swoje umiejętności i wpływasz na stabilniejszą przyszłość. Zapisz siebie, lub swoje dziecko na naukę w naszej szkole w Gdyni. To nie tylko szansa na opanowanie języka, lecz również wpływ na pozytywny rozwój.

Kurs języka francuskiego Gdynia

Kursy francuskiego w Gdyni mogą odbyć się w grupie, lub na Twoje życzenie – sam na sam z lektorem. Kurs obejmuje materiał ogólny, a podczas kursu konwersacyjnego, rozmawiamy na bieżące tematy i omawiamy konkretne zagadnienia. Francuski dla firm to nauka specjalistycznej terminologii stosowanej w biznesie. W naszej szkole każdy może rozpocząć naukę – bez względu na poziom umiejętności. Zdołasz uczyć się od podstaw lub kontynuować na wyższym poziomie. Skorzystaj również z oferty kursów online, dzięki którym uczysz się znacznie wygodniej – gdzie i kiedy chcesz!


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Gdyni?

Z pomocą ProfiLingua nauczysz się płynnie mówić, czytać i pisać w języku francuskim. Wszystko dzięki naszej autorskiej metodzie PROFI lub SMILE (dla dzieci), która pomaga w umiejętności praktycznego wykorzystania języka. Dzięki nauce w naszej szkole, be trudu zrozumiesz francuskojęzyczne osoby, a one zrozumieją Ciebie. Zyskasz szanse na podróżowanie, a nawet stałe zatrudnienie we Francji lub Belgii. Nie zwlekaj i już dziś zapisz się na nasz dedykowany kurs francuskiego w Gdyni.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe