Kurs języka francuskiego w Katowicach

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Katowicach?

Interesuje Cię kultura Francji lub chcesz wyjechać do kraju nad Sekwaną w poszukiwaniu pracy? Z pewnością warto, abyś skorzystał z kursu językowego w naszej szkole ProfiLingua w Katowicach. Obecnie wiele osób jest zainteresowanych nauką języka francuskiego ze względu na niepowtarzalne brzmienie oraz oryginalność. Ponadto posługują się nim nie tylko mieszkańcy Francy, ale również Monako, Szwajcarii czy krajów afrykańskich. Wszystko to za sprawą rosnącej popularności, dlatego, jeśli chcesz studiować lub pracować w miejscu, gdzie wymagany będzie francuski, skorzystaj z naszego kursu. Zajęcia odbywają się w grupie lub indywidualnie, a my elastycznie dobieramy grafik pod Ciebie. Sprawimy, że nauka języka będzie przyjemna i szybko zauważysz pierwsze efekty.

Kurs języka francuskiego Katowice

Na kurs francuskiego może zapisać się każdy, kto wcześniej nie miał styczności z językiem, a także osoby, które chcą podnieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Jeśli jednak nie wiesz, na jaki etapie jesteś, wypełnij bezpłatny test francuskiego, dzięki któremu wybierzemy dla Ciebie najlepszy kurs. Oferujemy różnorodny wybór zajęć i kursów, dlatego bez problemu skorzystasz u z nas zajęć intensywnych, konwersacyjnych, dla firm czy egzaminacyjnych. Prowadzimy lekcje grupowe, indywidualne oraz online – Ty wybierasz, który wariant Cię interesuje. Wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów będzie czuwać nad postępami pracy i skutecznie nauczysz się wszystkich zagadnień.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Katowicach?

Przede wszystkim podczas zajęć stawiamy na naukę języka praktycznie, aby mówienie nie stanowiło problemu podczas porozumiewania się w codziennych sytuacjach. Dzięki nam przełamiesz barierę językową. Nauczymy Cię również rozumienia ze słuchu, pisania oraz czytania po francusku. Na zajęciach zaczerpniesz wiedzy z każdej dziedziny, aby móc prowadzić rozmowy na różnorodny temat. Ponadto zyskasz pewność siebie i nawiążesz nowe kontakty. Dlatego warto wybrać się na kurs francuskiego w ProfiLingua w Katowicach.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe