Kurs języka francuskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się francuskiego w Rzeszowie?

Francuskim posługuje się duża ilość społeczeństwa w ponad 30 krajach na świecie i to aż na 5 kontynentach. Dlatego nic dziwnego, że języka francuskiego chce uczyć się coraz więcej osób. Jeśli interesuje Cię nauka właśnie tego języka, zapisz się do ProfiLingua w Rzeszowie. Obalimy wszelkie mity na temat tego, że francuski jest jednym z najtrudniejszych w nauce. Nauczy Cię języka na każdym poziomie zaawansowanie, dlatego u nas mogą uczyć się dzieci, młodzież oraz dorośli. Z pewnością warto uczyć się francuskiego, jeśli zamierzamy pracować, mieszkać czy studiować we Francji lub innych krajach frankofońskich. To również możliwość podróżowania w łatwy sposób i swobodnego porozumiewania się z innymi. Wykorzystujemy metodę komunikatywną, która przede wszystkim uczy języka w praktyce.

Kurs języka francuskiego Rzeszów

Na kurs francuskiego w ProfiLingua w Rzeszowie może zapisać się każdy, kto wcześnie nie miał styczności z językiem lub chce kontynuować swoją naukę na wyższym poziomie. Jeśli nie wiesz, na jakim etapie językowym jesteś, wypełnij bezpłatny test francuskiego, dzięki któremu dowiesz się, jakie zajęcia będą idealne dla Ciebie. Oferujemy różnorodny wybór kursów dla osób, niezależnie od ich umiejętności oraz znajomości francuskiego. Wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów będzie czuwać nad postępami pracy i skutecznie zapozna Cię ze wszystkimi zagadnieniami.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka francuskiego w Rzeszowie?

Nauka języka francuskiego pozwoli Ci posługiwać się językiem swobodnie w sposób naturalny. Nauczymy Cię pisać, czytać, mówić, słuchać oraz rozumieć po francusku, aby porozumiewanie się w codziennych sytuacjach nie sprawiało problemów. Na zajęciach zaczerpniesz wiedzy z każdej dziedziny, aby móc prowadzić rozmowy na różnorodny temat. Ponadto zyskasz pewność siebie i nawiążesz nowe kontakty, a także przełamiesz barierę językową, co jest niezwykle ważne, jeśli chcemy płynnie rozmawiać i używać języka. Przekonaj się, że nauka francuskiego w naszej szkole jest przyjemna oraz prosta!

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe