Kurs języka polskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Krakowie?

Wszystkich tych, którzy planują dłuższy pobyt w Polsce, zapraszamy do wspólnej nauki języka polskiego. Nauka polskiego jest cennym doświadczeniem i pomocną umiejętnością dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach zarobkowych czy naukowych. Otworzyliśmy naszą placówkę w Krakowie, aby umożliwić mieszkańcom tego miasta skuteczną naukę naszego ojczystego języka. Nie bez powodu język ten uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie. Nasi kursanci potwierdzają, że na początku zajęć największy problem stwarza poprawna wymowa i pisanie po polsku. Jednak kilka lekcji w naszej szkole ProfiLingua wystarczyło, aby poczuli się pewniej, a gramatyka stała się bardziej zrozumiała.

Kurs języka polskiego Kraków

Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua. Profesjonalny kurs języka polskiego Kraków dedykujemy głównie osobom zza granicy, którzy chcą zamieszkać w Polsce na dłużej, zdobyć godną pracę, czy rozpocząć studia na uczelni wyższej. Nauka polskiego w szkołach ProfiLingua dostępna jest w kilkudziesięciu większych miastach, w tym w Krakowie. Zanim przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy, zweryfikujemy Twoje dotychczasowe umiejętności, aby jak najlepiej określić poziom zaawansowania. Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i realizacji własnych celów. Nasze placówki zawsze znajdują się w dogodnych lokalizacjach blisko Twojego domu, miejsca pracy czy uczelni.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Krakowie?

Wspólnie przełamiemy barierę językową i zbudujemy Twoją pewność siebie, zapewniając tym samym komfortowe życie w Polsce. Nauczysz się opowiadać o swoich marzeniach, planach i celach życiowych, a żadna sytuacja związana z codziennym życiem nie będzie dla Ciebie przeszkodą w drodze do samorealizacji. Na naszych kursach języka polskiego w Krakowie zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. Z naszą pomocą zaczniesz płynnie mówić, czytać, słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe