Korepetycje z języka polskiego

W naszej szkole językowej ProfiLingua przykładamy wagę do każdego języka, także naszego ojczystego! W trosce o edukacje i wykształcenie naszych Kursantów oferujemy pakiet korepetycji z języka polskiego, które sprawią, że Twoje wypowiedzi i język, którym się posługujesz, będzie na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto uczyć się języka polskiego?

W rozwijającym się świecie coraz większą wagę przykłada się do poprawnego posługiwania się polszczyzną. Jest to istotne zwłaszcza w bardziej formalnej pracy, gdzie na co dzień wymagany jest oficjalny kontakt z Klientem. Lekcje dodatkowe z języka polskiego będą również świetnym rozwiązaniem dla uczniów i maturzystów, którzy chcieliby przygotować się w odpowiedni sposób do egzaminów.

Dla kogo są korepetycje z języka polskiego?

Naturalnie, główną grupą docelową naszych zajęć dodatkowych stanowią uczniowie oraz studenci, którzy wciąż podejmują się nauki gramatyki i stylistyki naszego języka. Korepetycje mogą okazać się świetną propozycją na szybsze oraz przyjemniejsze utrwalenie niektórych zasad przy użyciu niepowtarzalnych metod.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka polskiego?

Zajęcia indywidualne z języka polskiego pomogą przyswoić zasady poprawnej polszczyzny w prosty i przystępny sposób. Ma to znaczenie zwłaszcza przy okazji młodych ludzi, przed którymi są ważne egzaminy, np. egzamin maturalny.

Korepetycje z języka polskiego będą również świetnym rozwiązanie dla osób, które pragną postawić na rozwój siebie. Znajomość zasad poprawnej polszczyzny sprawia, że jesteśmy inaczej postrzegani przez otoczenie, ale również odmienia nasz wizerunek. Dodatkowo zyskamy sposobność do zapoznania się z wieloma osiągnięciami literatury polskiej.

Dlaczego warto wybrać korepetycje z języka polskiego?

Umiejętność posługiwania się poprawną polszczyzną zawsze będzie ceniona, a w niektórych zawodach jest wręcz ona wymagana. Ponadto, przed istotnymi egzaminami utrwalenie wiedzy może okazać się niezbędne. Jeżeli do tej pory język polski sprawiał Ci trudności, może warto spróbować innej formuły, która może okazać się skuteczna?

Typy kursów

W zależności od tego, dlaczego chcesz podjąć się korepetycji z języka polskiego, posiadamy w naszej ofercie różne typy kursów. Oczywiście, te dedykowane uczniom szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych realizują program i przygotowują do egzaminów.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe