Kurs języka polskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Rzeszowie?

Inwestycja we własny rozwój jest nie od dziś najbardziej opłacalną. Mamy informację dla wszystkich ludzi zza granicy, którzy przyjeżdżają do naszego kraju. Język polski jest zaliczany do grona najtrudniejszych języków na świecie. Jego złożona gramatyka i ortografia może sprawić wielu osobom spore kłopoty. Dlatego po przyjeździe do Polski warto zapisać się na jeden z naszych profesjonalnych kursów, np. w Rzeszowie. Dzięki temu, po skończeniu kursu zyskasz szansę na wartościową pracę lub możliwość studiowania na jednej z wyższych uczelni. Zapraszamy wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z Polską i chcą ułatwić sobie życie w tym kraju.

Kurs języka polskiego Rzeszów

Nasze placówki zawsze znajdują się w dogodnych lokalizacjach blisko Twojego domu, miejsca pracy czy uczelni. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua. Profesjonalny kurs języka polskiego Rzeszów dedykujemy głównie osobom zza granicy, którzy chcą zamieszkać w Polsce na dłużej, zdobyć godną pracę, czy rozpocząć studia na uczelni wyższej. Nauka polskiego w szkołach ProfiLingua dostępna jest w kilkudziesięciu większych miastach, w tym w Rzeszowie. Zanim przydzielimy Cię do odpowiedniej grupy, zweryfikujemy Twoje dotychczasowe umiejętności, aby jak najlepiej określić poziom zaawansowania. Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i realizacji własnych celów.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Rzeszowie?

Kurs języka polskiego w Rzeszowie pozytywnie wpłynie na Twój rozwój. Na naszych kursach języka polskiego w Rzeszowie zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. Z naszą pomocą zaczniesz płynnie mówić, czytać, słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku. Wspólnie przełamiemy barierę językową i zbudujemy Twoją pewność siebie, zapewniając tym samym komfortowe życie w Polsce. Nauczysz się opowiadać o swoich marzeniach, planach i celach życiowych, a żadna sytuacja związana z codziennym życiem nie będzie dla Ciebie przeszkodą w drodze do samorealizacji.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe