Kurs języka polskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się polskiego w Kaliszu?

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Kalisza i okolic, do wzięcia udziału w naszych profesjonalnych kursach języka polskiego. Nie bez powodu język ten uważany jest za jeden z trudniejszych na całym świecie. Potwierdzić mogą to nasi kursanci, dla których największym problemem okazała się poprawna wymowa i pisanie po polsku. Jednak kilka lekcji w naszej szkole ProfiLingua sprawiło, że poczuli się pewniej, a zasady gramatyczne stały się bardziej zrozumiałe. Nauka polskiego jest cennym doświadczeniem i pomocną umiejętnością dla obcokrajowców, którzy przyjechali do naszego kraju w celach zarobkowych czy naukowych.

Kurs języka polskiego Kalisz

Kurs języka polskiego Kalisz kierowany jest głównie do osób zza granicy, które planują zamieszkać w Polsce na stałe, zdobyć tutaj pracę, czy rozpocząć studia na uczelni wyższej. Zanim zostaniesz przydzielony do konkretnej grupy, musimy zweryfikować Twoje dotychczasowe umiejętności, aby określić poziom zaawansowania. Wybierzemy dla Ciebie najlepszą formę kursu i tryb dostosowany do Twojego życia prywatnego. Nauka polskiego w szkołach ProfiLingua dostępna jest w kilkudziesięciu większych miastach, w tym w Kaliszu. Nasze placówki zawsze znajdują się w dogodnych lokalizacjach blisko Twojego domu, miejsca pracy czy uczelni.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka polskiego w Kaliszu?

Na naszym kursie standardowym zapoznamy Cię z podstawowym słownictwem i zasadami gramatyki, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozpocząć komunikację z innymi. W dodatku za sprawą autorskiej metody PROFI i SMILE stawiamy na konwersacje z pozostałymi uczestnikami kursu lub naszymi lektorami. Gwarantujemy miłą i przyjazną atmosferę podczas kursów konwersacyjnych czy wakacyjnych. Wybierając kurs online lub indywidualny masz szansę na to by zajęcia odbywały się w przystępnych dla Ciebie terminach. Z naszą pomocą przełamiesz barierę językową i zaczniesz płynnie mówić, czytać, słuchać ze zrozumieniem i poprawnie pisać po polsku. Pomożemy Ci dopasować kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole ProfiLingua.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe