Kurs języka hiszpańskiego w Gdyni

Dlaczego warto uczyć się hiszpańskiego w Gdyni?

Znajomość języka angielskiego czy niemieckiego jest niemal oczywista. Warto jednak zastanowić się na rozpoczęciem swojej przygody z hiszpańskim. To wdzięcznie brzmiący język, którego używa duża ilość osób w wielu krajach na świecie. Jest jednym z najważniejszych obok wspomnianych już języków. Z pewnością znajomość hiszpańskiego wyróżni Cię na rynku pracy, a zatem zwiększy szanse na otrzymanie zatrudnienia w międzynarodowej firmie lub poza granicami naszego kraju. Hiszpański przybliży Cię również do niezwykłej kultury oraz obyczajów tego państwa. Hiszpanie są otwarci i towarzyscy, dlatego bez problemu masz możliwość porozumieć się z nimi w ich rodzimym języku. Naukę hiszpańskiego skutecznie ułatwiamy Ci poprzez skorzystania z jednego z naszych kursów.

Kurs języka hiszpańskiego Gdynia

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z hiszpańskim lub kontynuować naukę na wyższym poziomie? Jeśli nie wiesz, na jakim etapie edukacji jesteś, wypełnij bezpłatny test hiszpańskiego, abyśmy mogli dobrać dla Ciebie odpowiedni kurs. Oferujemy zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne, a wszystko to za sprawą elastycznego grafiku. W naszej szkole uczyć się hiszpańskiego mogą dzieci, młodzież oraz dorośli – nie mamy żadnych ograniczeń wiekowych, a nasze kursy dostosowane są do potrzeb i preferencji każdego ucznia.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka hiszpańskiego w Gdyni?

Dołożymy wszelkich starań, aby nauka języków obcych była dla Ciebie przyjemnością. Nauczymy Cię hiszpańskiego skutecznie z pomocą wykwalifikowanej kadry lektorów. Dzięki nam osiągniesz zamierzone cele językowe – niezależnie, czy są związane z pracą, wykształceniem czy podróżami. Jesteśmy szkołą językową, która dopasowuje się do potrzeb swoich uczniów, aby zapewnić im jak największy komfort w trakcie zajęć. Z pewnością nauczysz się pisać, czytać, słuchać oraz mówić po hiszpańsku w oparciu o materiały renomowanych wydawnictw.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe