Kurs języka japońskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Krakowie?

Z myślą o rosnącym zapotrzebowaniu na ludzi władających niszowymi językami, oferujemy specjalnie dla Was nasz dedykowany kurs japońskiego w Krakowie. To nie tylko niesamowita zabawa, ale przede wszystkim nauka pod okiem specjalistów. Ucząc się języka poszerzasz swoje kompetencje, zaznajamiasz z kulturą Dalekiego Wschodu i wpływasz realnie na swoją przyszłość. Dlatego nie zwlekaj, już dziś zapisz się na japoński Kraków w naszej szkole, i rozpocznij swoją przygodę z językiem. Możesz również przyprowadzić swoje dziecko, a my dobierzemy dla Was odpowiednią ofertę.

Kurs języka japońskiego Kraków

Rozmaitość naszych szkoleń i kursów japońskiego Kraków, pozwala na idealnie sprecyzowaną ofertę dla każdego. U nas naukę rozpocząć mogą nawet najbardziej zapracowane osoby. Oferujemy kursy dla dorosłych, dzieci i młodzieży, w trybie standardowym lub indywidualnym. Zapraszamy na dedykowane szkolenia dla firm oraz na warsztaty językowe. Nasi specjaliści obrali sobie za cel skuteczną i efektywną naukę języka, dzięki czemu poznasz język w praktyce. W każdej chwili możesz skorzystać z konsultacji 1 na 1 z lektorem, jak również wziąć udział w egzaminach międzynarodowych. Cenimy sobie nieustanny rozwój naszej placówki, jak również Twoją produktywną naukę przy użyciu innowacyjnych i autorskich metod nauczania.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Krakowie?

Japoński Kraków, to kurs językowy dzięki któremu nauczysz się używania języka w praktyce. Pokonasz tym samym strach przed mówieniem w języku obcym, a komunikacja stanie się o wiele prostsza. Nauka w ProfiLingua da Ci możliwość swobodnego porozumiewania się z japońskojęzycznymi osobami, co pozwoli na przeprowadzkę i podjęcie pracy w Japonii. Wyróżnisz się również wśród kandydatów walczących o zatrudnienie, ponieważ Twoje CV przyozdobi certyfikat ukończenia kursu. Pracodawca doceni zaangażowanie i wkład pracy we własny rozwój i być może, chętniej zatrudni. A nauka japońskiego dla dzieci, to również niepowtarzalna szansa na wspólne zbudowanie pewności siebie Twojego dziecka, jak również kreatywny sposób spędzania wolnego czasu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe