Kurs języka japońskiego w Toruniu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Toruniu?

Jesteś mieszkańcem Torunia lub okolicy i rozpatrujesz naukę języka, którego nie uczą w szkole? Pasjonujesz się japońską kulturą i wiążesz z językiem japońskim swoją przyszłość? W naszej szkole ProfiLingua masz szansę zapisać się na kursy tego języka w rozmaitej formie. Jeśli marzy Ci się biegłość w niszowym języku, wybierz właśnie japoński. Nie tylko nauczysz się czegoś nowego i oryginalnego, czym zaimponujesz bliskim. To również okazja do poznania kultury Dalekiego Wschodu i ciekawostek związanych z Japonią. Potencjalny pracodawca na pewno doceni wkład w naukę nietypowego języka. Jeżeli Twoje perspektywy wiążą się z językiem japońskim, wybierz naszą szkołę w Toruniu. Przekonaj się, że nauka języków obcych jest wspaniałą przygodą i budującym doświadczeniem.

Kurs języka japońskiego Toruń

Lekcje japońskiego w Toruniu odbywają się w grupach lub sam na sam z lektorem. Po weryfikacji Twoich umiejętności wybierzemy dla Ciebie odpowiedni poziom nauczania. W ProfiLingua uczymy na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Zapraszamy do wspólnej nauki dorosłych, dzieci i młodzież. W naszej ofercie znajdziesz kursy wakacyjne i intensywne, dzięki czemu możesz w dwa miesiące przyswoić roczny materiał. Do tego oferujemy popularne kusy online oraz naukę konwersacji. Zapraszamy również do skorzystania z dedykowanych kursów dla firm, podczas których szkolimy uczestników z terminologii i zwrotów biznesowych. Po ukończeniu kursu zdobędziesz wartościowy certyfikat, który potwierdzi znajomość języka na danym poziomie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Toruniu?

Dzięki kursowi języka japońskiego w Toruniu możesz potrenować pracę w grupach i zbudować tym samym pewność siebie. Podczas zajęć będziesz uczyć się nie tylko gramatyki i słownictwa japońskiego. Poznasz również japoński alfabet i nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach poćwiczysz sztukę dialogu, aby w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed polemiką z obcokrajowcem. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz upragnioną wiedzę i będziesz mógł/mogła bez problemu przejść na wyższy poziom. Dzięki temu wyprawa do Japonii i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze. Międzynarodowe firmy stoją przed Tobą otworem, a nieograniczone perspektywy zawodowe będą w Twoim zasięgu.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe