Kurs języka japońskiego w Sosnowcu

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Sosnowcu?

Planujesz wyjechać do Japonii lub interesujesz się kulturą Dalekiego Wschodu? Z pewnością przyda Ci się znajomość japońskiego, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców Sosnowca oraz okolic do skorzystania z naszej oferty kursów językowych. Posiadamy liczną oraz profesjonalną kadrę lektorów, native speakerów oraz nauczycieli egzaminatorów, dzięki którym możesz nie tylko nauczyć się języka, ale również podnieść jego znajomość na zdecydowanie wyższy poziom. Nasze kursy tworzymy z myślą o uczniach i ich wygodzie w nauce, aby mogli następnie wykorzystać znajomość języka w codziennym oraz zawodowym życiu. Dlatego opieramy się o metodę komunikatywną, która odpowiada za wykorzystanie języka w praktyce. Z nami masz szansę szybko i skutecznie osiągnąć zamierzony cel językowy oraz zdobyć odpowiednie umiejętności i kwalifikacje.

Kurs języka japońskiego Sosnowiec

Nasza szkoła ProfiLingua uczy języka na zajęciach grupowych oraz indywidualnych, a także online. W zależności od Twoich potrzeb wybierz dla siebie odpowiednią formę kursu japońskiego. Jeśli nie wiesz, jakie zajęcia są dla Ciebie idealne, wypełnij bezpłatny test japońskiego. Następnie skontaktujemy się z Tobą, abyś mógł uczyć się na kursie dopasowanym do Twoich umiejętności. Uczymy dzieci, młodzież oraz dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Sosnowcu?

Ucząc się japońskiego w ProfiLingua, masz szansę nauczyć się języka skutecznie oraz efektywnie, gdzie następnie bez problemu wykorzystasz go na co dzień oraz podczas rozmów z obcokrajowcami. Będziesz mógł swobodnie podróżować po Japonii i pracować lub studiować właśnie w tym kraju. Gwarantujemy praktyczną naukę oraz miłą i przyjemną atmosferę podczas zajęć. Nawiążesz mnóstwo nowych znajomości podczas kursu grupowego, a także zyskasz więcej pewności siebie. Zapraszamy wszystkich do nauki japońskiego pod okiem profesjonalistów i co ważne – w miłej atmosferze. Szybko osiągniesz swój cel, ucząc się języka tak, jak chcesz.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe