Kurs języka japońskiego w Rzeszowie

Dlaczego warto uczyć się japońskiego w Rzeszowie?

Jesteś mieszkańcem Rzeszowa lub okolicy i chcesz nauczyć się języka, którego nie uczą w szkole? Pasjonujesz się japońską kulturą i wiążesz z językiem japońskim swoją przyszłość? W naszej szkole ProfiLingua możesz zapisać się na profesjonalne kursy tego języka. Jeśli marzy Ci się nauka niszowego języka, wybierz właśnie język Japonii. Nie tylko nauczysz się czegoś nowego i oryginalnego, czym zaimponujesz bliskim. Zyskasz szansę na poznanie kultury Dalekiego Wschodu i ciekawostek związanych z Japonią. Przyszły pracodawca bez wątpienia doceni zaangażowanie w naukę nietypowego języka. Jeżeli Twoje perspektywy będą wiązać się z językiem japońskim, wybierz instytucję naukową w Rzeszowie. Przekonaj się, że nauka języków obcych może być produktywna i przyjemna.

Kurs języka japońskiego Rzeszów

Lekcje japońskiego w Rzeszowie prowadzimy w grupach lub indywidualnie. Po zbadaniu Twoich umiejętności przydzielimy Cię do jednej z trzech grup o różnym poziomie zaawansowania językowego. W ProfiLingua możesz zacząć naukę od podstaw lub kontynuować ją na wybranym poziomie. Zapraszamy do wspólnej nauki dorosłych, dzieci i młodzież. W naszej ofercie znajdziesz kursy wakacyjne i intensywne, dzięki czemu w dwa miesiące opanujesz roczny materiał. Do tego oferujemy popularne kusy online oraz naukę konwersacji. Zapraszamy do skorzystania z współpracy dla firm podczas której szkolimy pracowników z terminologii branżowej. Po ukończeniu kursu otrzymasz wartościowy certyfikat, który potwierdzi znajomość języka na danym poziomie.


 • dla dzieci

 • dla młodzieży

 • dla dorosłych

 • dla początkujących

 • dla średnio zaawansowanych

 • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka japońskiego w Rzeszowie?

Dzięki kursowi języka japońskiego w Rzeszowie możesz potrenować pracę w grupach i zbudować tym samym pewność siebie. Podczas zajęć będziesz uczyć się nie tylko gramatyki i słownictwa japońskiego. Podszkolisz również japoński alfabet i nauczysz się rozmawiać w tym języku bez barier. Na naszych zajęciach poćwiczysz nawiązywanie dialogu, aby w przyszłości nie mieć żadnych oporów przed polemiką z obcokrajowcem. Po skończonym kursie, w zależności od wybranego poziomu uzyskasz upragnioną wiedzę i będziesz mógł/mogła bez problemu przejść na wyższy poziom. Dzięki temu podróż do Japonii stanie się możliwa do zrealizowania, a praca i życie na terenie tego kraju o wiele łatwiejsze.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od ProfiLingua (Grupa Tutore), na podany przeze mnie numer telefonu / adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług ProfiLingua drogą elektroniczną, w tym również za pomocą tzw. automatycznych systemów wywołujących:
  Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
  Wszystkie kursy językowe