Korepetycje z języka japońskiego

Dla naszych lektorów w ProfiLingua nie ma języków, którym nie są w stanie podołać. Wśród naszych specjalistów posiadamy również nauczycieli języka japońskiego, którzy udzielają korepetycji z języka japońskiego w sposób przystępny, skuteczny i przyjemny! Od dziś język japoński przestanie być dla Ciebie bariera, a stanie się przyjemnością!

Dlaczego warto się uczyć języka japońskiego?

Nauka języka japońskiego otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Japonia to niezwykła, egzotyczna kraina, do której zyskasz dostęp, ucząc się języka i poznając bogatą i barwną kulturę tego kraju. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może przeprowadzkę? Posiadając umiejętność posługiwania się ojczystym językiem Japończyków, zyskasz duży szacunek lokalnych mieszkańców. Zwiększysz tym samym swoje szanse na pracę w tym pięknym kraju, a na polskim rynku pracy z pewnością zostaniesz doceniony.

Dla kogo są korepetycje z języka japońskiego?

Korepetycje z języka japońskiego są dedykowane tym, którzy z jakichś powodów nie lubią nauki w większych grupach i wolą robić to w pojedynkę. Zanurzając się w język pod nadzorem lektora lub native speakera z pewnością o wiele szybciej zauważysz pierwsze pożądane efekty. Nauczyciel będzie też mógł dokładniej monitorować i weryfikować Twoje osiągnięcia i postępy. W razie kłopotów z opanowaniem konkretnej części materiału zyskasz szansę na odpowiednio wczesną reakcję ze strony lektora. To także idealne rozwiązanie dla tych, którzy przez wzgląd na dużą liczbę obowiązków, nie są w stanie uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych. Warto jeszcze zaznaczyć, że korepetycje z japońskiego są przeznaczone dla osób, które wiążą swoją przyszłość ze Japonią. Wybierasz się do kraju kwitnącej wiśni w celach zarobkowych? A może po prostu chcesz zwiedzić ten rejon aby zaczerpnąć kultury i poznać lokalnych mieszkańców? Bez względu na przeznaczenie Twojej podróży, warto znać japoński. Pamiętaj, że nie w każdym zakątku świata ludzie potrafią porozumiewać się w języku angielskim.

Co zyskasz dzięki korepetycjom z języka japońskiego?

Naukę w naszej szkole możesz rozpocząć bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy miałeś już styczność z językiem japońskim. Doświadczony lektor lub native speaker starannie przygotuje odpowiedni materiał dydaktyczny, dopasowany do Twoich zainteresowań i hobby. Dzięki temu nauka będzie wyłącznie czystą przyjemnością. Korepetycje indywidualne z języka japońskiego to niepowtarzalna szansa na opanowanie języka na wybranym poziomie.

Typy kursów

Zajęcia indywidualne z języka japońskiego zostały zaplanowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie naszych pracowników. Dzięki temu, każda osoba, niezależnie od poziomu zaawansowania może wziąć w nich udział. Na podstawie naszej niezawodnej wiedzy i wstępnej weryfikacji kursanta, dobieramy formę zajęć oraz ich częstotliwość. Bez znaczenia czy chcesz nauczyć się języka komunikatywnie, czy masz ochotę przeskoczyć na wyższy poziom. Nasza szkoła będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.


  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
* Promocja trwa w okresie 1 grudnia 2021 r. - 2 stycznia 2022 r. i polega na przyznaniu 100% rabatu na pierwszy miesiąc grupowego kursu językowego dla dorosłych w formule online lub stacjonarnej (dotyczy kursów rozpoczynających się przed dniem obowiązywania promocji) oraz bonu podarunkowego Sodexo o wartości 200 zł. W zamian za polecenie ProfiLingua osobie, która zawrze z ProfiLingua umowę na ww. kurs, przyznany zostanie dodatkowy bon podarunkowy Sodexo o wartości 200 zł. Dostępność kursów i harmonogram zajęć dostępne w placówkach biorących udział w akcji. Promocja nie obowiązuje w placówkach w Legnicy i Ząbkach. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oraz rabatami i można skorzystać z niej tylko jeden raz. Szczegóły w regulaminie dostępnym w placówkach i na https://www.profi-lingua.pl/regulamin/2021/regulamin-akcji-promocjyjnej-promocja-swiateczna.
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Jeśli tak, wypełnij poniższy formularz, wskazując preferowany sposób komunikacji.

    Klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu przedstawienia oferty ProfiLingua oraz potwierdzasz, że zapoznałeś się z polityką prywatności oraz akceptujesz jej warunki. Administratorem przekazanych danych osobowych jest Tutore Poland sp. z o.o. .
    Wszystkie kursy językowe