Kurs języka norweskiego w Krakowie

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Krakowie?

Znajomość języka norweskiego daje duże możliwości przede wszystkim na rynku pracy ze względu na dużą liczbę osób, które wyjeżdżają właśnie na północ. Nic dziwnego zatem, że staje się on popularny – wiele ludzi interesuje skandynawska kultura, sztuka oraz tradycje. Nasza szkoła oferuje kursy języka norweskiego w placówce w Krakowie. Gwarantujemy profesjonalne podejście oraz wykwalifikowaną kadrę lektorów, która od praktycznej strony nauczy nas języka i umożliwi rozwijanie swoich naturalnych zdolności językowych. Z pewnością norweski będzie Ci przydatny w strefie zawodowej oraz podczas podroży do Norwegii.

Kurs języka norweskiego Kraków

Chcesz nauczyć się norweskiego, ale nie wiesz, jak zacząć? Rozpocznij swoją przygodę z językiem w ProfiLingua, wypełniając na początku bezpłatny test norweskiego, który da nam odpowiedź, jaki kurs Ci zaproponować. Umiesz już podstawy norweskiego i chcesz nauczyć się więcej? U nas możesz kontynuować swoją edukację na wyższym poziomie. Niezależnie od wieku, mamy zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Bez problemu odnajdziesz się na kursie grupowym oraz indywidualnym. Ponadto mamy szereg innych zajęć dla Ciebie – zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą, aby móc wybrać dla siebie najlepszy kurs norweskiego w ProfiLingua w Krakowie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Krakowie?

Dzięki nauce na kursie norweskiego w naszej placówce w Krakowie nauczysz się potrzebnego słownictwa oraz gramatyki. Nauczysz się najważniejszych zagadnień związanych z życiem prywatnym oraz zawodowym. Sprawimy, że przełamiesz swoją barierę językową i swobodnie porozumiesz się z mieszkańcami podczas podróży do Norwegii. Z pewnością, dzięki kursowi w ProfiLingua będzie łatwiej Ci posługiwać się norweskim w wielu codziennych sytuacjach. Postaramy się zatem spełnić każdy Twój językowy cel oraz osiągnąć zamierzone efekty szybko i skutecznie.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe