Kurs języka norweskiego w Kaliszu

Dlaczego warto uczyć się norweskiego w Kaliszu?

Znajomość języków obcych jest obecnie bardzo ważna, szczególnie na rynku pracy. Dlatego nic dziwnego, że wiele osób chętnie uczy się danego języka. Interesujesz się kulturą skandynawską lub lubisz podróżować i chcesz wybrać się do Norwegii? Z pewnością znajomość języka norweskiego może okazać się bardzo przydatna. Zapisz się do ProfiLingua w Kaliszu, a poznasz język od strony praktycznej. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorów i native speakerów, którzy nauczą Cię pisać, mówić, czytać oraz rozumieć po norwesku. Z pewnością znajomość norweskiego wyróżnia na rynku pracy oraz przydaje się, jeśli planujemy uczyć się kolejnych języków skandynawskich. Gwarantujemy świetną przygodę, wiele praktycznych informacji oraz ćwiczeń podczas rozmów czy słuchania po norwesku.

Kurs języka norweskiego Kalisz

W ProfiLingua elastycznie podchodzimy do każdego ucznia, aby nauka w naszej placówce nie sprawiała mu problemów i była świetną przygodą. Z pewnością zachęcamy do nauki norweskiego wszystkich, którzy chcą uczyć się języka od podstaw lub kontynuować edukację na wyższym poziomie. Oferujemy szeroki wybór kursów i zajęć dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych – niezależnie od stopnia zaawansowania. Wystarczy, że wypełnisz bezpłatny test norweskiego, a dowiesz się, jaki kurs jest właśnie dla Ciebie.


  • dla dzieci

  • dla młodzieży

  • dla dorosłych

  • dla początkujących

  • dla średnio zaawansowanych

  • dla zaawansowanych

Co zyskasz dzięki kursowi języka norweskiego w Kaliszu?

Dzięki nauce w ProfiLingua zyskasz więcej pewności siebie oraz skutecznie przełamiesz swoją barierę językową. Na zajęciach poruszamy interesujące tematy, aby nauka norweskiego była bardzo różnorodna, a uczniowie poznali język w wielu sytuacjach. Nasza metoda komunikatywna sprawdza się idealnie, ponieważ jesteśmy nastawieni na praktyczne wykorzystanie języka, co sprawia, że zdecydowanie łatwiej myślimy oraz rozumiemy norweski. Z nami na pewno zrealizujesz zamierzony cel, a posługiwanie się językiem norweskim będzie w pełni naturalne i proste.

Typy kursów

Z naszą pomocą dopasujesz kurs językowy do swoich potrzeb, oczekiwań i dla realizacji własnych celów. Przekonaj się, jak prosta i przyjemna może okazać się nauka języków w szkole Profi Lingua.

Opinie słuchaczy

ProfiLingua
Formularz zgłoszeniowy

Czy chcesz, abyśmy skontaktowali się z Tobą w celu zaproponowania Ci odpowiedniego kursu? Wypełnij poniższy formularz:

    Wyrażone powyżej zgody można wycofać w dowolnym momencie.
    Wszystkie kursy językowe